Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2014-06-15

Nowość ECO BISON - najlepszy substrat glebowy

Z najtrudniej dostępnych głębin polskiej puszczy, gdzie żywot swój wiodą prastare i majestatyczne żubry, polecamy wam najlepsze możliwe, naturalne podłoże dla waszych roślin i kwiatów. Otrzymujesz gwarancję jakości, lub zwrot pieniędzy.

Starannie dobrana kompozycja słabo i silnie rozłożonego torfu sphagnowego, zapewnia pełną satysfakcję z upraw i najlepsze wyniki. Podłoże jest wykonane na bazie naturalnego torfu wysokiego, dlatego też może zawierać właściwe dla siebie mikroorganizmy. Torf nie jest odkażony chemicznie ani termicznie.

Struktura podłoża jest lekka, pulchna i przyjazna dla systemów korzeniowych roślin, świetnie absorbuje i przytrzymuje wilgoć, z idealnym pH pomiędzy 5,5 ? 6,5. Produkt jest wzbogacony o specjalny nawóz, zawierający w sobie makro i mikroelementy, który zapewnia roślinie wszystko czego jej potrzeba w początkowym okresie rozwoju. Substrat nie zawiera w sobie jaj owadów ani nasion chwastów.

Kup już teraz!
Eco Bison Terra Professional - nowa marka na rynku!
Dołącz do grupy profesjonalnych ogrodników w Polsce i w Europie, która już doceniła substrat, z powodu swojej wysokiej jakości i wydajności!

pixel