Sklep Stacjonarny - Poznań ul. Sowińskiego 18
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
PLAGRON PROMIX 50L - ziemia bez nawozów, 100% naturalna

PLAGRON PROMIX 50L - ziemia bez nawozów, 100% naturalna

Producent: Plagron
Kod produktu: PL-PROMIX-50
  • Plagron Promix nie zawiera substancji odżywczych, jedynie humus koprolitowy. W wyniku dodawania różnego rodzaju włókien podłoże jest szczególnie lekkie i zapewnia optymalna dostawę tlenu do korzeni.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
55,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką(Zniżka 11%)
49,00 zł
brutto / szt.
z
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Podłoże do uprawy organicznej, czyste bez nawozów z dodatkiem humusu, który mocno sprzyja rozrostowi korzeni, dlatego to podłoże jest bardzo dobre do kiełkowania / sadzonkowania.

Plagron Promix nie zawiera substancji odżywczych, jedynie humus koprolitowy. W wyniku dodawania różnego rodzaju włókien podłoże jest szczególnie lekkie i zapewnia optymalna dostawę tlenu do korzeni. Humus koprolitowy zapewnia zdrową glebę i uaktywnia organiczne substancje odżywcze, które należy dodawać od pierwszego dnia. Sprawia to, że Promix jest najodpowiedniejszą glebą do nawożenia organicznego, zgodnego całkowicie z własnym wyborem. Rezultatem jest 100% organiczny produkt końcowy. Promix zapewnia najwyższe plony w połączeniu z Alga Grow, Alga Bloom i dodatkami od firmy Plagron.

 

- Bez dodatku substancji odżywczych.

- Maksymalna kontrola poprzez możliwość swobodnego nawożenia.

- Szybsze ukorzenianie dzięki niskiej wartości EC 0,6-0,7.

- pH 6,0-7,0.

- 91% substancji organicznych.

- Retencja wody 6 ml/g

 

Skład:
Torf, czarny torf, włóknisty torf, obornik worm.

Sposób nawożenia:
Zacznij nawozić od pierwszego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 13 opinii
pixelpixel