Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

[YouTube] Najbardziej wszechstronny panel LED do uprawy roślin - Bilberry 3Style

2024-02-08
[YouTube] Najbardziej wszechstronny panel LED do uprawy roślin - Bilberry 3Style

Dziś w odcinku DomowaUprawa TV o panelach LED firmy Bilberry, które mieliśmy okazję testować w domowej uprawie. Bilberry 3Style to trzy oświetlacze o mocy 160 W, 340 W i 650 W. 

Panele LEd 3Style to prawdziwe combo z bardzo bogatym spektrum światła i bardzo dużymi możliwościami dostosowania naszego oświetlenia do konkretnych warunków i roślin które akurat uprawiamy. Aplikacja, która jest do obsługi lamy jest bardzo mocno rozbudowana, daje możliwość zmiany natężenia świata, zmiany spektrum światła (grow, bloom, harvest), zaplanowania całej uprawy, ma wbudowany programator czasowy, miękie włączenie i wyłączenie naśladujące wschód i zachód słońca.

Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej wszechstronny panel LED-owy jaki mieliśmy okazję testować. Bilberry stawia na innowacyjność, opierającą się na wieloletnich badaniach fotobiologicznych oraz fachowej wiedzy w korelacji z doświadczeniem, którym dzielą się z nami klienci. Dzięki połączeniu tych czynników stworzyli bazę widm pobudzających rośliny do najbardziej wydajnego rozwoju. 

Producent panelu 3Style sięga również po innowacyjne rozwiązania w zakresie spektrum światła. Spektrum 3Style™, oparte na badaniach fotobiologicznych, zapewnia roślinom najlepsze warunki do wzrostu w różnych fazach ich cyklu życiowego. Indywidualne podejście do potrzeb roślin, modyfikacje rozwoju, a także zrównoważone i etyczne produkcja to wartości, które napędzają firmę Bilberry.

Różne fazy wzrostu roślin wymagają różnych warunków oświetleniowych. Bilberry uwzględniło to, tworząc spektrum światła 3Style™ (CN3), które zapewnia roślinom najlepsze warunki w fazie wegetatywnej, na kwitnięcie oraz przed zbiorami. Dodatek światła UV w okresie przed zbiorami poprawia jakość plonów, co czyni lampy Bilberry idealnym wyborem dla pasjonatów domowej uprawy.

Polecane

pixel