Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Integra Boost

( ilość produktów: 4 )

Jeśli chcemy zachować nasz susz ziołowy w idealnym stanie, to konieczny będzie wybór odpowiedniej klasy regulatorów wilgotności. W naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości produkty marki Integraboost, która zyskała sobie dużą popularność wśród klientów ze względu na doskonały skład ich produktów i bardzo skuteczne działanie. Regulatory wilgotności Integraboost wykonane są ze starannie przygotowanego roztworu wody i gliceryny. Woda wraz z gliceryną są w pełni bezpieczne dla człowieka i nie wpływają w żaden sposób na stan naszego suszu. Natomiast woreczki Integraboost utrzymują doskonały stopień w wilgotności w pojemniku, w którym przechowujemy nasze zioła, dzięki czemu uzyskują one swój najlepszy możliwy aromat i smak.

Wysokiej jakości regulatory wilgotności Integraboost

W naszej bogatej ofercie znajdziecie wysokiej jakości regulatory wilgotności Integraboost dostępne w wielu różnych rozmiarach, które należy odpowiednio dobra do wielkości naszego pojemnika i ilości przechowywanego suszu. Wybierając torebkę małej wielkości o wadze 8 gram możemy zapewnić idealny poziom wilgotności dla 28 gramów ziół. Regulator wilgotności zachowa w pojemniku, w którym przechowujemy nasz susz idealny poziom wilgotności, który powinien być zawsze poniżej 65%, aby nie wykształciła się wewnątrz żadna pleśń. Ponadto marka Integraboost ma w swojej ofercie saszetki, które utrzymują wilgotność w pojemnikach na poziomie 55% lub 62%. W zależności od przechowywanych ziół i naszych preferencji możemy zakupić najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb produkt, który ochroni przechowywany susz przed szkodliwą dla zdrowia pleśnią oraz zachowa jego wyjątkowe aromaty i smak.

Niezwykle skuteczne i funkcjonalne torebki od Integraboost

Regulatory wilgotności Integraboost są wyposażone w bardzo czytelny czujnik, który daje nam informacje o tym, że należy wymienić zużyte już opakowanie. Jedna torebka może zapewniać idealny poziom wilgotności od około 2 miesięcy do nawet roku, co zależy od sposobu jej użytkowania. Jeśli często otwieramy pojemnik ze znajdującym się wewnątrz suszem, to czas działania regulatorów wilgotności będzie znacznie niższy, tak samo stanie się gdy zioła, które chcemy przechowywać, mają duży poziom wilgoci, który należy zmniejszyć. Natomiast jeśli pojemnik z torebką Integraboost otwierany jest niezwykle rzadko lub prawie w ogóle, to czas jej działania może znacznie się wydłużyć. Po zmianie koloru czujnika z różowego na niebieski dostajemy informacje, że do środka należy włożyć nowy regulator wilgotności.

pixel