Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CO2 No Mercy

( ilość produktów: 3 )

W ofercie growshop – „Domowa Uprawa” znajdziesz szeroką gamę nawozów o innym przeznaczeniu i składzie. Za ich produkcję odpowiadają znane i cenione w branży marki. W tej kategorii prezentujemy wysokiej jakości nawozy co2 no mercy, które dostarczają roślinom odpowiednią ilość tego dobroczynnego składnika. Produkty te cechuje wysoka skuteczność w dbaniu o prawidłowy rozwój roślin. Związek dostarczany do roślin przez korzenie jest przez nie łatwo przyswajalny, dzięki czemu cały proces nawożenia kończy się sukcesem. Jeśli chcesz w prosty sposób uzupełnić ilość dwutlenku węgla u uprawianych roślin, wybierz oferowane nawozy co2 no mercy. Dostępne są one w przystępnej formie tabletek i atrakcyjnej cenie.

Kiedy warto stosować nawóz z co2?

Nawóz z dwutlenkiem węgla ma pozytywny wpływ na wzrost roślin, dlatego warto stosować go zawsze wtedy, gdy chcesz usprawnić rozwój uprawianych gatunków. Stosując nawozy co2 no mercy, uzyskasz efekt w postaci przyspieszenia rozwoju roślin, a także polepszenia ich jakości i wielkości. CO2 to niezbędny składnik fotosyntezy, który u roślin odgrywa bardzo ważną rolę. Nawożenie go pozwala dzięki temu uzyskać efekty podobne do tych, na które możesz liczyć, stosując najlepsze boostery. Warto dodać, że nawozy co2 no mercy można zastosować w przypadku zaobserwowania zastoju wzrostu roślin, który może być spowodowany zbyt małą ilość tego związku.

Co cechuje nawozy co2 no mercy?

Nawóz stymuluje zarówno wzrost, jak i kwitnienie roślin, pozwalając uzyskać obfite plony. Jest to idealny produkt do profesjonalnych upraw, którego wysokiej jakości możesz być w pełny pewny. Oferowane nawozy co2 no mercy dostępne są w formie tabletek, dzięki czemu ich stosowanie jest bardzo proste. Cechuje je także duża wydajność, wynikająca z tego, że na 100 l wody wystarczy użyć wyłącznie 1 tabletkę. Ekonomiczne zużycie sprawia, że zapas nawozu starcza na długo, a jego zakup jest bardzo opłacalny. Nawóz co2 no mercy zawiera skoncentrowaną ilość co2, który szybko uwalnia się w wodzie i dociera prosto do korzeni. Jego przystępna formuła sprawia, że jest sprawnie wchłaniany przez rośliny, dzięki czemu jego działanie jest widocznie po krótkim czasie stosowania.

Jak stosować skuteczne nawozy co2?

Stosowanie nawozu co2 no mercy jest bardzo proste, dlatego z pewnością poradzisz sobie z tym zadaniem. Jedną tabletkę wystarczy rozpuścić w wodzie i dodać do środowiska wzrostu roślin. Ułatwieniem może być skorzystanie z oferowanego automatu do dawkowania tabletek, w którym mieści się ich aż 28. Tabletki wystarczy umieścić w urządzeniu, które cyklicznie będzie dostarczać co2 do korzeni roślin. Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące stosowania nawozu lub innych jego aspektów, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy na zakupy.

pixel