Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żarówki Epistar

( ilość produktów: 4 )

Wszystko zaczęło się od garstki wizjonerów, którzy w 1996 roku pomyśleli o rozwoju ery LED. Wtedy technologia trafiała zaledwie do niewielkiej grupy osób, którzy do końca nie byli przekonani o jej przyszłościowym sukcesie. Epistar miał być ukłonem w kierunku innowacji, w kierunku źródła światła, które miało podbić serca i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma kierując się intuicją oraz wykorzystując systematycznie poszerzaną wiedzę, opracowała najnowocześniejszą innowację – oświetlenie LED odnalazło się w codziennym życiu nie tylko osób, ale również roślin! Jako profesjonalny sklep internetowy zgromadziliśmy najwyższej jakości żarówki Epistar, które nie mają sobie równych. Tu innowacja przeplata się z personalizacją, tu wysoka jakość łączy się z funkcjonalnym wykorzystaniem, tu atrakcyjna cena odzwierciedla doskonałość… moglibyśmy wymieniać tak w nieskończoność, ale po prostu zalecamy złapać za myszki i zakupić najlepsze żarówki LED do hodowli roślin!

Epistar – innowacyjne i energooszczędne żarówki

Firma Epistar udowadnia, że bogaty wybór specjalistycznych żarówek LED do uprawy roślin nie musi być zgubny. W naszej ofercie można spotkać perełki, które mają różnorodne zadania do spełnienia w prowadzonych roślinnych hodowlach. Żarówki Epistar to świetne produkty, które spełnią oczekiwania zarówno pasjonatów zielonych przyjaciół, jak i profesjonalnych ogrodników. Potwierdzeń nie należy daleko szukać, wystarczy zwrócić uwagę na wygodne i funkcjonalne rozwiązania. Żarówki LED firmy Epistar mogą być świetnym sprzymierzeńcem osób, które rozpoczynają swoją przygodę z roślinnymi hodowlami. To jednak nie wszystko – te sprawdzą się jako dodatkowe źródło światła w uprawie roślin prowadzonych np. w Growboxach. Poszukujesz jednak czegoś innego - innowacji, profesjonalnego natężenia światła? Wiedz, że trafiłeś w dziesiątkę! Tutaj bowiem spotykają się wszystkie typy żarówek LED.

Żarówki Epistar – wykorzystaj potencjał technologii LED w uprawie roślin

Nie tylko moc i hobbystyczne zacięcie użytkowników się liczy. Epistar zwraca również uwagę na życiodajne oświetlenie, które uwielbiają wszystkie rośliny. W związku z tym liczy się sama barwa żarówek. Tu także panuje bogaty wybór – można spotkać produkty, które ukierunkowane są jedynie na cykl kwitnienia czy wegetacji roślin, można także przekonać się, jak potężną moc mają żarówki, które doskonale odnajdą się we wszystkich roślinnych fazach. Produkty firmy Epistar wyróżniają się solidnym, wysokiej jakości wykonaniem. To natomiast przekłada się na niezwykłą funkcjonalność, dopasowaną do spersonalizowanych potrzeb użytkowników. Tu odnajduje się złoty środek pomiędzy prostotą w obsłudze, długą żywotnością żarówek a bardzo niskim poborem mocy. Niemożliwe? Epistar wyprzedził przyszłość i udowodnił, iż era technologii LED w roślinnym wykorzystaniu wreszcie nadeszła!

pixel