Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DONICZKI i TACE UPRAWOWE

( ilość produktów: 83 )

Doniczki uprawowe i tace wysiewne stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego hodowcy. Warto mieć je zawsze pod ręką i najlepiej w różnych wariantach wymiarowych, aby łatwo i szybko dopasować daną roślinę do pojemnika gwarantującego jej jak najlepsze warunki do swobodnego wzrostu. Nigdy nie wiadomo też, kiedy dana uprawa będzie musiała zostać przesadzona do większej doniczki z powodu zbyt szybkiego rozwoju jej korzeni, dlatego dobrze jest odpowiednio wcześniej przygotować się na taką konieczność. Najlepszym sposobem na to jest natomiast skorzystanie z oferty naszego sklepu internetowego – domowauprawa.pl.

Ułatwiające roślinom swobodny wzrost doniczki i tace wysiewne

Decydując się założyć hodowlę roślin – niezależnie od tego, jakiego mają być rodzaju i w jak dużej ilości – należy zaopatrzyć się nie tylko w nasiona bądź sadzonki, ale też odpowiednie doniczki uprawowe i/lub tace wysiewne. Na stronie domowauprawa.pl wymienione produkty znajdziesz bez problemu w różnych odsłonach, co w znacznym stopniu ułatwi Ci dopasowanie ich względem swoich upraw. Przygotowaliśmy szeroki wybór produktów bardzo wysokiej jakości, a przy tym kosztujących niezbyt wiele, jeśli weźmiemy pod uwagę ich właściwości. Proponowane doniczki uprawowe i tace wysiewne są niejednolite m.in. pod względem pojemności, która sięga od kilku do nawet kilkudziesięciu litrów. Dzięki temu niezależnie od długości korzeni każda sadzonka będzie miała zagwarantowaną na tyle dużą przestrzeń, aby mogła rozwijać się w pełni swobodny sposób. Warto przy tym zauważyć, że różne są również materiały, użyte w procesie ich produkcji.

Materiały wykorzystywane w procesie produkcji naszych doniczek i tac uprawowych

Jak wspomnieliśmy wyżej, korzystając z przygotowanej oferty, możesz pozyskać doniczki i tace uprawowe wykonane z różnego rodzaju tworzyw. W asortymencie mamy modele powstałe z przetworzonych butelek po wodzie typu PET, przydatnych szczególnie w sytuacji, gdy konieczne jest zagwarantowanie danej roślinie idealnych warunków do zapuszczenia włóknistych, trwałych i zdrowych jednocześnie korzeni. Materiał zastosowany w celu utworzenia opisywanych doniczek i tac zapewnia uprawom swobodny dostęp do tlenu, co przekłada się w znacznym stopniu na wysoką jakość zbiorów. Posiadamy także tradycyjne artykuły, wytworzone z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które również cenione są zarówno przez profesjonalnych, jak i hobbystycznych hodowców korzystających z naszych usług. Na ich uznanie zasłużyły sobie w takim samym stopniu tace wysiewne o różnej ilości specjalnych wgłębień, w których można umieścić ziemię, a następnie zasadzić w niedalekiej odległości od siebie wybrane rośliny. Tego typu rozwiązanie znacznie ułatwia i przyspiesza ich nawadnianie.

Oferujemy zakup popularnych zbiorników na wodę deszczową

Obok interesujących nas w tym miejscu szczególnie doniczek uprawowych i tac wysiewnych, klientom naszego sklepu zapewniamy dostęp także do innego rodzaju, charakteryzujących się nawet 100-litrową pojemnością, pojemników. Mamy tu na myśli specjalne zbiorniki na wodę deszczową, magazynowanie której w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularne wśród hodowców oraz osób ceniących sobie ekologiczne i opłacalne zarazem rozwiązania. Korzystanie z nich pozwala zebrać w czasie opadów deszczu dużą ilość wody, którą następnie można wykorzystać na wiele różnych sposobów, m.in. do podlewania roślin znajdujących się w doniczkach uprawowych bądź tacach wysiewnych. Zachęcamy zatem wszystkich zwolenników przyjaznych środowisku naturalnemu rozwiązań do poznania szczegółów oferty, którą przygotowaliśmy, biorąc pod uwagę potrzeby współczesnych hodowców.

pixel