Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampy CMH

( ilość produktów: 5 )

Chcąc uzyskać pozytywne wyniki w uprawie roślin, należy kompleksowo zadbać o wiele czynników. Jednym z niezbędnych do prawidłowego rozwoju oraz wzrostu systemu korzeniowego jest odpowiednie oświetlenie. Właściwa barwa światła pozwala na przeprowadzenie procesu fotosyntezy, bardzo ważnego dla uprawy roślin. Dzięki niemu kwiaty mogą rosnąć, rozwijać się, kwitnąć oraz zachwycać pięknem intensywnej zieleni. W związku z tym, oświetlenie to nieodłączny element wyposażenia każdej uprawy. Na rynku oferta lamp dostosowanych specjalnie do roślin jest niezwykle szeroka i kompleksowa. Nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania pozwalają producentom na tworzenie coraz bardziej nowatorskich możliwości oświetleniowych. Jedną z nich są lampy CMH, które od początku produkcji i dopuszczenia do sprzedaży wzbudziły zainteresowanie hodowców roślin.

Imitacja naturalnego światła dzięki lampie CMH

Potencjał tego rozwiązania polega głównie na możliwości uzyskania maksymalnej wydajności uprawy. Dodatkowo lampy CMH zostały stworzone w technologii pozwalającej imitować naturalne światło słoneczne, najlepsze w domowej uprawie roślin. Dzięki temu można uzyskać rzeczywiste oświetlenie, idealnie odzwierciedlające jasność z zewnątrz. W naszym sklepie internetowym udostępniamy szeroki wybór nowoczesnych tego typu lamp, pochodzących z aktualnych kolekcji urządzeń renomowanych producentów, takich jak GIB Lighting, Growtent czy Lumatek. Przy ich tworzeniu wykorzystano innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na potrzeby współczesnych hodowców roślin. Lampy CMH pozwalają przenieść uprawę na zupełnie nowy, lepszy poziom.

Lampy CMH - jedna z najlepszych do oświetlenia uprawy roślin

Lampy CMH to urządzenia nowoczesnej technologii doskonale sprawdzające się w uprawie roślin. Pozwalają na zupełnie nowe możliwości, gwarantując najwyższą jakość efektów. Prezentowane przez nas modele to ceramiczne lampy metalohalogenkowe, wyposażone w ceramiczny żarnik. Pozwalają na osiągnięcie światła w pełnym spektrum, najbliższego światłu słonecznemu. Rośliny najlepiej czują się w naturalnym środowisku, dlatego lampa CMH jest doskonałym rozwiązaniem na oddanie w pomieszczeniu rzeczywistego, zewnętrznego światła. Dzięki temu mogą się one prawidłowo rozwijać, otrzymując najlepsze do tego warunki. Dodatkowo oferowane przez nas lampy umożliwiają skuteczne przenoszenie roślin do środowiska zewnętrznego, gwarantując to samo światło od początku kwitnienia.

Najwyższa jakość lamp CMH

W asortymencie naszego sklepu wyróżniamy lampy o różnej barwie oświetlenia, aby odpowiednio dostosować je do stanu rzeczywistego. Dostępne są w mocy 3200K, 4000K lub 4200K. Każda z nich gwarantuje zwiększoną trwałość nawet do 20 000 h. Lampa CMH została wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniając solidność i bezpieczeństwo. Szyby prezentowanych przez nas modeli mają podwójne zabezpieczenie. Udostępniamy także adaptery do żarówek, wyprodukowane specjalnie z myślą o tego typu lampach. Dzięki nim oświetlenie zyskuje jeszcze większe możliwości uruchomienia w innej oprawie gniazda. Adaptery pozwolą na zastosowanie lamp CMH z trzonkiem PGZ / PGZ18 w oprawie gniazda E40.

pixel