Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przewody wentylacyjne

( ilość produktów: 40 )

Zarówno podczas hobbystycznej, jak i profesjonalnej uprawy roślin niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu czy specjalistycznym namiocie. W takim wypadku warto zadbać o wysokiej jakości wentylację, która bez wątpienia znacząco wpłynie na wzrost plonów. Z myślą o miłośnikach ogrodnictwa w ofercie naszego sklepu internetowego uwzględniliśmy przewody wentylacyjne, które m.in. nie tylko świetnie stłumią nieprzyjemny dla ucha hałas, wydobywający się z instalacji, ale także będą izolować wysokie temperatury. Oferujemy produkty od takich producentów jak RAM, Ventilution oraz Garden Highpro, które doskonale sprawdzą się m.in. podczas budowy wentylacji w growboxie uprawowym. Koniecznie zapoznaj się z pełnym asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej.

Wentylacja a przydomowa uprawa roślin

Wentylacje, a w tym również przewody wentylacyjne najczęściej wykorzystuje się podczas upraw w pomieszczeniach zamkniętych, jak wcześniej wspomniane pomieszczenia usługowe oraz namioty. Gwarantuje ona przede wszystkim odpowiednią wymianę nagromadzonego w pomieszczeniu powietrza na świeże i znacznie chłodniejsze, a co za tym idzie? Do pomieszczenia bądź namiotu dopływa wystarczająca ilość dwutlenku węgla, dzięki któremu rośliny mogą przeprowadzić proces fotosyntezy. Jak można się domyślić w przypadku, gdy do sadzonek dopływa zredukowana ilość CO2, może mieć to znaczący wpływ na ich wzrost oraz niskie plony. Dodatkowo wentylacja wykonana przy użyciu wysokiej jakości przewodu wentylacyjnego zapewnia hodowanym roślinom odpowiednią dla ich potrzeb temperaturę. W przypadku growboxa ma to ogromne znaczenie, gdyż ze względu na wykorzystanie sztucznego oświetlenia rośliny mogłyby się przegrzać, a w ostateczności zwiędnąć. Odpowiednia wentylacja pozwala również na utrzymanie pożądanego poziomu wilgoci, pobierając z powietrza nagromadzony podczas upraw jej nadmiar.

Przewody wentylacyjne - rodzaje

Rynek ogrodniczy w Polsce nieustannie się rozwija, przez co zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć naprawdę wiele nowoczesnych rozwiązań, które mogą znacząco wpłynąć na pracę ogrodnika bądź hodowcy. Nawet w przypadku przewodów wentylacyjnych w Sieci można znaleźć ich kilka rodzajów, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia efektywnej wentylacji w pomieszczeniu lub namiocie. Przewody wentylacyjne można podzielić ze względu na kształt (owalne, okrągłe, prostokątne) oraz rodzaj materiału budulcowego (elastyczne lub sztywne). Niemniej za jedne z najpopularniejszych, a zarazem najprostsze w montażu uznaje się materiały okrągłe, dokładnie takie, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Co więcej, w asortymencie uwzględniliśmy również przewody wentylacyjne izolowane, które nie tylko zagwarantują odpowiednią wymianę powietrza podczas upraw w zamkniętym pomieszczeniu, ale także zredukują nieprzyjemny dla ucha hałas.

Przewody wentylacyjne izolowane a uprawa roślin

Wbrew pozorom skrupulatnie przemyślany dobór przewodu wentylacyjnego ma ogromne znaczenie na uprawę roślin w pomieszczeniu zamkniętym. Dlatego przed bezpośrednim złożeniem zamówienia w sklepie online warto pamiętać o kilka podstawowych informacjach takich jak:

  • instalacja powinna zarówno w dzień, jak i w nocy czynnie uczestniczyć w cyrkulacji powietrza,
  • przewód wentylacyjny powinien nieustannie dostarczać odpowiednią ilość dwutlenku węgla, który korzystnie wpływa na rozwój uprawianych roślin,
  • instalacja powinna usuwać nadmiar wilgoci nagromadzony w pomieszczeniu,
  • przewód wentylacyjny izolowany pozwoli na dostosowanie temperatury w pomieszczeniu, pozytywnie wpływają na proces fotosyntezy.

Mając na uwadze wszystkie powyższe wskazówki, w ofercie uwzględniliśmy również przewody wentylacyjne izolowane, które pomimo wysokiej ceny z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom i pozytywnie wpłyną na wysokie plony z upraw.

Co znajdziesz w naszym asortymencie?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w asortymencie posiadamy nie tylko uniwersalne przewody wentylacyjne w niezwykle atrakcyjnych cenach, ale także przewody wentylacyjne izolowane od renomowanego producenta - RAM. Oferowane przez nas materiały niezbędne do budowy efektywnej wentylacji w zamkniętym pomieszczeniu wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również zróżnicowaną grubością oraz długością, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Co więcej, podobnie jest w przypadku przewodu wentylacyjnego izolowanego, który świetnie sprawdzi się, jeśli oprócz zapewnienia odpowiednich warunków uprawionym roślinom do rozwoju, chcesz również ograniczyć niepożądany hałas. Najważniejsze jednak, że decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym, masz gwarancje praktycznie natychmiastowej wysyłki oraz dostarczenia zamówienia pod same drzwi w ciągu 24 h godzin.

pixel