Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mierniki Combo - pH, EC, TDS

( ilość produktów: 9 )

Mierniki pH do gleby stanowią obecnie podstawowe narzędzie każdego ogrodnika oraz hodowcy. Co więcej, w sprzedaży można znaleźć również urządzenia, które sprawdzą wskaźnik EC, czyli stężenie rozpuszczonych soli i objętość składników odżywczych oraz miernik TDS, a dokładnie sumę rozpuszczonych substancji w wodzie. Oczywiście, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w asortymencie nie mogło zabraknąć technologicznych nowinek prosto z rynku ogrodniczego. W ofercie można znaleźć urządzenia zróżnicowane cenowo od cenionych producentów wśród pasjonatów oraz profesjonalistów, takich jak Milwaukee, BLUELAB oraz Hanna. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, a z pewnością znajdą Państwo miernik pH ziemi, który sprosta indywidualnym wymaganiom.

Czym są mierniki combo?

Oferowane przez nasz sklep internetowy tzw. mierniki combo to doskonałe urządzenia dla wcześniej wspomnianych pasjonatów ogrodnictwa, jak też profesjonalnych hodowców, którzy nieustannie dbają o warunki stymulujące rozwój sadzonek. Urządzenie umożliwia zmierzenie czterech różnych parametrów za pomocą jednego miernika. Od teraz klient ma możliwość precyzyjnego zmierzenia miernika pH gleby, zapominając o funkcyjności papieru lakmusowego bądź kwasomierza z płynem Helliga. Podobnie jest w przypadku miernika EC oraz miernika TDS, które, jak wcześniej wspomnieliśmy, pozwalają sprawdzić przewodność elektryczną, a także temperaturę i ilość rozpuszczonych w roztworze substancji stałych. Oczywiście pod każdym, dostępnym w naszym sklepie produktem znajduje się opis, z którym zalecamy się zapoznać, biorąc pod uwagę poszczególne parametry.

Mierniki pH i EC gleby a wielofunkcyjne urządzenie

Nasza firma od wielu lat dostarcza ogrodnikom nowoczesne rozwiązania, niezbędne podczas hodowli oraz pielęgnacji sadzonek. Z tego względu w naszej ofercie można znaleźć również innowacyjne, a zarazem wielofunkcyjne urządzenia, takie jak mierniki pH gleby, które nie tylko wykażą jej kwasowość, ale podpowiedzą, jaka jest jej temperatura w danym momencie czy ilość substancji odżywczych. Szczególnie polecamy miernik pH i EC od BLUELAB, który jest niezwykle prosty w użytkowaniu, dzięki czemu doskonale sprawdzi się wśród osób rozpoczynających swoją przygodę z domową hodowlą sadzonek. Urządzenie zostało wyposażone w dwie elektrody oraz ekran, na którym bezpośrednio po umieszczeniu w glebie pojawiają się kluczowe informacje. Miernik EC i pH przeznaczony jest również do uprawy hydroponicznej oraz szeroko pojętego przemysłu. Równie genialny jest model BLUELAB GUARDIAN MONITOR nieco droższy od jego poprzednika, ale także bardziej funkcjonalny, gdyż dodatkowo pozwala na pomiar miernika TDS. Jeśli jednak interesują Państwa nieco tańsze rozwiązania, to zachęcamy do zapoznania się z miernikami od Milwaukee oraz Hanna, które wyróżniają się doskonałym wyświetlaczem, łatwą i szybką kalibracją oraz niezwykłym procesorem.

Zalety mierników pH i wilgotności gleby

Nie od dziś wiadomo, że sposobów na pomiar mierników, takich jak pH czy EC, jest naprawdę wiele. Jednak te dostępne w naszym sklepie internetowym pozwolą na szybkie i precyzyjne wykonanie pomiaru. Jak można się domyślić, zalet takowych rozwiązań jest bardzo dużo, dlatego warto wymienić chociaż kilka z nich:

  • urządzenie będzie służyć przez kolejne lata,
  • podczas pomiaru nie trzeba pobierać próbek z gleby,
  • użytkowanie sprzętu jest banalnie proste, wystarczy sondę miernika wsunąć do ziemi w wybranym przez hodowcę miejscu,
  • miernik EC i pH pozwala mierzyć również 2 inne parametry,
  • doskonale sprawdzi się nie tylko podczas profesjonalnej hodowli, ale także pielęgnacji przydomowego ogrodu.

Oczywiście, jak wspomnieliśmy wcześniej, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć znacząco różniące się cenowo mierniki pH, dlatego decydując się na ich zakup, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółowym opisem, mając na uwadze indywidualne potrzeby oraz preferencje.

Miernik pH elektroniczny od renomowanego producenta

Rynek ogrodniczy w Polsce nieustannie się rozwija, a co za tym idzie, w sprzedaży można znaleźć coraz to nowsze urządzenia, które z czasem stają się podstawowym narzędziem pracy każdego, profesjonalnego hodowcy, ogrodnika, ale również pasjonata domowych sadzonek. Prawdziwym przełomem okazał się miernik pH, który umożliwia pomiar również 3 innych wskaźników. Wystarczy jedynie umieścić sondę w glebie i odczekać chwilę, a wynik pojawi się na elektronicznym wyświetlaczu. Podobnie, jak każda nowinka technologiczna tego typu, rozwiązania mają swoje zalety i wady, aczkolwiek niezaprzeczalnie proponowane przez nas mierniki pH cieszą się ogromną popularnością wśród klientów i z pewnością sprostają również Twoim oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz do składania zamówień, gdyż sprzęt pojawi się pod wskazanym adresem już w kilka dni. Warto już teraz zamówić nowoczesny, elektroniczny miernik pH i wilgotności gleby.

pixel