Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampy HPS 1000 W

( ilość produktów: 3 )

W sklepie Domowauprawa.pl znajdziesz między innymi lampy 1000 watt HPS. Urządzenia te będące składową systemu doświetlania roślin służą do zapewnienia im jak najlepszych warunków rozwoju poprzez zwiększenie ilości światła i tym samym przyspieszenie procesu fotosyntezy. Poszczególne lampy HPS 1000 W pochodzą od najlepszych firm na świecie, takich jak GiB Lighting czy OSRAM. Oferujemy je naszym klientom w korzystnych cenach. Wszystkie modele są bezpieczne w użytkowaniu i bezawaryjne, a ich wydajność jest optymalna do większości zastosowań domowych. Poznaj koniecznie wszystkie modele jeszcze dziś.

Czym charakteryzują się lampy HPS 1000 watt?

Roślinom do optymalnego rozwoju należy zapewnić odpowiednią ilość wody i składników odżywczych, właściwą temperaturę oraz wystarczającą ilość światła. Ten ostatni czynnik w domowej hodowli sprawia niestety najwięcej kłopotów, a to on ma największy wpływ na prawidłowy proces kwitnienia i przebieg fotosyntezy. Lampy HPS 1000 W generują mocny strumień świetlny na poziomie 140 000 lumenów o temperaturze barwowej wynoszącej około 2000 K. To właśnie te modele najbardziej przypominają prawdziwe światło słoneczne, co sprawia, że rośliny odczuwają je jako światło dzienne, przy którym czują się zdecydowanie najkorzystniej.Lampy sodowe HPS 1000 W generują uniwersalne światło o długości od 280 nm do 1000 nm. Każda roślina ma zupełnie inne wymagania względem długości promieni świetlnych, dlatego lampy 1000 watt HPS zapewniają ich pełne spektrum i sprawdzą się przy uprawie każdej rośliny. Skuteczność świetlna na poziomie nawet 150 lm/W świadczy o energooszczędności poszczególnych modeli, a średni okres użytkowania – nawet 30 000 godzin – zapewnia o długiej bezawaryjności wszystkich lamp.

Czym uzupełnić lampy HPS 1000 watt?

Do stworzenia instalacji doświetlania roślin nie wystarczy sama lampa HPS 1000 W, gdyż układ składa się z kilku ściśle powiązanych ze sobą podzespołów. Niezbędny jest między innymi zasilacz, który dostarczy do żarówki prąd o odpowiednim natężeniu, a także odbłyśnik. Element ten jest często pomijany przez początkujących domowych hodowców roślin, co jest ogromnym błędem. Każda lampa HPS 1000 W generuje światło padające na roślinę tylko z jednej strony, np. z góry, co sprawia, że wiele jej części znajduje się w cieniu spowodowanym zatrzymaniem światła przez obecne wyżej gałęzie lub liście. Warto także zadbać o odpowiednią wentylację. Żarówki 1000 watt HPS charakteryzują się dużą mocą działania i tym samym także wysokim poziomem generowanego ciepła, które może być przeszkodą w prawidłowym rozwoju wielu gatunków roślin.

Zapraszamy na zakupy w sklepie Domowauprawa.pl

W naszym sklepie online znajdziesz większość akcesoriów, narzędzi oraz przyborów i urządzeń przeznaczonych do domowej hodowli nawet najbardziej wymagających roślin. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i wyspecjalizowanych firm, które są gwarantem najwyższej jakości wykonania oraz niezawodności. Zamów już dziś swoje nowe lampy HPS 1000 watt i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz korzystnych cen.

pixel