Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pojemniki na zioła / Hermetyczne CVault

( ilość produktów: 2 )

Pojemniki na zioła / hermetyczne Cvault zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że nie tylko są niezwykle wytrzymałe, ale przez długi czas pozostają niezawodne i zachowują wszystkie swoje właściwości. Stalowe pojemniki dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach i pozwalają przechowywać wewnątrz świeże zioła, tytoń, przyprawy oraz świeże i aromatyczne jedzenie. Cvault są hermetyczne i nie przepuszczają żadnego światła ani powietrza, dzięki czemu zawartość jest w pełni zabezpieczona przed psuciem się. Nasze zioła pozostają w doskonałym stanie i po wyjęciu z pojemnika są tak samo świeże jak przed zamknięciem ich w środku, co sprawia, że możemy w naszej kuchni przez cały rok mieć dostęp do aromatycznych ziół i przypraw.

Niezwykle wytrzymałe i niezawodne pojemniki na zioła / hermetyczne Cvault

Stalowe pojemniki Cvault są zaprojektowane i starannie wykonane w taki sposób, aby zapewnić długotrwałą świeżość wszystkiemu, co do nich włożysz. Za sprawą tego wygodnego naczynia możesz mieć dostęp do świeżych ziół przez cały rok. Ponadto wytrzymałe materiały, z których pojemniki na zioła / hermetyczne Cvault zostały wykonane, sprawiają, że są one bardzo wytrzymałe i zawsze w pełni szczelne. Możemy bez problemu przechowywać nasze świeże produkty w stalowych pojemnikach Cvault na zewnątrz niezależnie od panujących tam warunków atmosferycznych. Ponadto specjalnie zaprojektowane i wykonane silikonowe uszczelki zapewniają gwarancję doskonałej szczelności podczas użytkowania. Co więcej, doskonałą świeżość wszystkich przechowywanych produktów zapewnia użycie 62% humidity pack o wadze 8 gram, czyli woreczka, który utrzymuje poziom wilgotność na odpowiednim i stałym poziomie.

Stalowe pojemniki, w których przechowamy nasze zioła, przyprawy i świeże jedzenie przez długi czas

Stalowe pojemniki na zioła / hermetyczne Cvault zachwyca nie tylko swoją wysoką funkcjonalnością, ale także niezwykle uniwersalnym designem. Co więcej, w zależności od naszych potrzeb możemy wybrać produkt, który będzie w odpowiednim rozmiarze dla rzeczy, które planujemy przechowywać wewnątrz przez cały rok. Wytrzymała konstrukcja i najwyższej jakości stal użyta do wykonania pojemników Cvault sprawiają, że można je umieścić w każdym pomieszczeniu w naszym domu, w naszym ogrodzie, a nawet bezpiecznie zakopać. Dlatego możemy używać tych hermetycznych pojemników do przechowywania niemalże wszystkiego, co chcemy, aby przez długi czas pozostawało świeże i aromatyczne.

pixel