Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przewody / Akcesoria / Adaptery

( ilość produktów: 23 )

Asortyment naszego sklepu internetowego DomowaUprawa.pl obejmuje nie tylko odbłyśniki, klosze, układy zasilające, lampy sodowe, lampy energooszczędne czy świetlówki. Zaopatrzyć można się tutaj także w różnego rodzaju przewody i kable do lamp, akcesoria do lamp czy adaptery do żarówek. Są to wysokiej jakości produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i znacznie ułatwią codzienną uprawę roślin. Z chęcią pomożemy Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą produktową.

Adaptery do żarówek - co to takiego?

Na sklepowych półkach spotkać można się z różnego rodzaju akcesoriami do lamp. Do kategorii tej zaliczają się między innymi adaptery do żarówek. Co to takiego? Adapter jest przejściówką, czyli elementem danego urządzenia, który pozwala na zastosowanie go do innego celu, niż został pierwotnie zaprojektowany. Adapter do żarówki łączy ze sobą zespoły jednego urządzenia lub jedno urządzenie z drugim. W ten sposób możliwa staje się współpraca jednego lub większej ilości elementów. Z jakiego rodzaju adapterem do żarówek możemy mieć do czynienia? Produkt tego typu może między innymi pomóc w dopasowaniu wielkości czy rodzaju gwintu w lampie do rodzaju oraz wielkości gwintu żarówki. Do czynienia możemy mieć między innymi z żarówkami LED, energooszczędnymi lub z szerokim czy wąskim gwintem. Jeżeli w przypadku wybranej lampy nie ma możliwości zastosowania danego rodzaju oświetlenia, z pomocą przychodzi adapter do żarówek. Jego zastosowanie jest bardzo proste. Zamiast wymieniać całą lampę, wystarczy wkręcić adapter, a następnie wybraną żarówkę.

Rodzaje adapterów do żarówek

Do czynienia możemy mieć z różnego rodzaju adapterami. Pierwsza propozycja to rozdzielacz gniazda żarówki. Produkt ten stanowi idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących większej ilości żarówek. Taki gadżet może na przykład rozdzielić jedno gniazdo żarówki na dwa. Dzięki niemu klasyczną żarówkę zastąpić można na przykład dwiema ledowymi. Jedno gniazdo rozdzielić można także na cztery, a nawet na siedem. Ceny akcesoriów do lamp tego typu wahają się od około 20, do około 50 złotych, co sprawia, że każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Na rynku spotkać można się także z przejściówkami do żarówek E14 na GU10, które pozwalają na montaż żarówki z trzonkiem GU10, na przykład halogenowej czy LED w miejsce żarówki wyposażonej w gwint E14. Bardzo praktycznym akcesorium do lamp jest także przejściówka do żarówek E27 na GU10. W ich przypadku żarówkę GU10 montuje się na miejscu żarówki E27, której cechą charakterystyczną jest szeroki gwint.

Godne polecenia akcesoria do lamp z naszej oferty

Jakiego rodzaju akcesoria do lamp znaleźć można w naszym sklepie internetowym? Pierwsza propozycja to Splitter, rozgałęziacz do żarówek E27 4 gniazd. Produkt ten służy do rozdzielania pojedynczej oprawy E27 na cztery gniazda. Splitter pozwala na zastosowanie kilku różnych kombinacji. Wybierając stosowną żarówkę - czy to uniwersalną, czy dedykowaną fazie wzrostu lub kwitnienia - samodzielnie dopasować można właściwą barwę światła dla hodowanych przez siebie roślin. Wymiary rozgałęziacza to 17,5 x 9 centymetrów. Odległość pomiędzy poszczególnymi gniazdami wynosi 11,5 centymetra. Godnym polecenia produktem jest także Przewód zasilający, elektryczny z wtyczką 3x1,5 mm 1,5 m. Czym charakteryzuje się ten przewód do lamp? Jest to model o długości 1,5 metra. Posiada on trzy żyły, każda po 1,5 milimetra wraz z uziemieniem. Jego maksymalne obciążenie to 16 A. Przewód posiada okrągłą wtyczkę oraz uchwyt ułatwiający wyjęcie go z gniazdka. Doskonale sprawdzać będzie się on w przypadku układów zasilających HPS / MH lub wentylatorów. Przewód jest dostępny w kolorze białym. Został wyprodukowany w Polsce.

Dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego cieszy się także Przewód od zasilaczy lumatek / nxe / elektrox do lampy - IEC C. Jest to trzyżyłowy przewód o przekroju pojedynczej żyły 1 milimetr IEC / IBM służący do łączenia ze sobą cyfrowych układów zasilających HPS / MH. Jego długość to 5 metrów, a maksymalne obciążenie - 10 A. Przewód ma kolor czarny. Każdy właściciel uprawy zaopatrzyć powinien się także w produkt, jakim jest Oprawka z 2 gniazdami E27 z klipsem i włącznikiem. Posiada ona kabel o długości 1,3 metra. Oprawka idealnie sprawdzać będzie się jako źródło światła do ekonomicznego boksa lub w charakterze lampy doświetlającej. Dedykowana jest ona żarówkom LED. Warto wspomnieć tutaj również o akcesorium do lamp, jakim jest Oprawka E40 Secret Jardin do lamp CFL i LED. Wyposażona jest w haczyk, przewód zasilający oraz gwint E40. Jej maksymalna moc to 300 W, a zasilanie - 110-220. W naszej ofercie nie brak także różnego rodzaju adapterów do żarówek. Przykładem może być Adapter do żarówek E40 / E27, dzięki któremu możliwe staje się stosowanie żarówek z trzonkiem E27 w oprawie gniazda E40.

pixel