Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

RWDC doniczki 20 litrów

( ilość produktów: 4 )

Pielęgnacja roślin często wymaga od nas dużej inwestycji naszego czasu i energii niezależnie od tego, czy uprawiamy je jedynie hobbystycznie, czy też do celów komercyjnych. Z tego powodu warto szukać rozwiązań, które pomogą nam zadbać o nasze rośliny nawet wtedy, gdy brakuje nam czasu, lub chcemy na jakiś czas wyjechać. RWDC doniczki 20 litrów to system, który możemy dowolnie rozbudowywać i służy nam do nawadniania naszych upraw. Co więcej, sprawdza się on doskonale zarówno do roślin jadalnych, jak i tych ozdobnych. System można zastosować na wielu różnych podłożach, będzie tak samo skuteczny przy uprawach bezglebowych, jak i przy tych prowadzonych na glebie, kokosie, czy wełnie mineralnej. RWDC doniczki 20 litrów jest systemem, który bardzo łatwo użytkować, więc mogą z niego korzystać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Jest to doskonałe rozwiązanie, kiedy zaczyna nam brakować czasu i nie chcemy doprowadzić do przesuszenia naszych roślin.

Niezwykle wydajny i prosty w obsłudze system do nawadniania roślin

Zamknięty system nawadniania dla naszych roślin pozwoli nam odpocząć od codziennego podlewania i od monitorowania poziomu pH/EC. RWDC doniczki 20 litrów to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które może działać pozostawiony bez opieki do nawet 2-óch tygodni, co zależy od rodzaju uprawianych przez nas roślin. Ponadto cała woda i użyte nawozy trafiają tylko do naszych sadzonek, dzięki czemu w dużym stopniu oszczędzamy poprzez używanie systemu Alien RDWC. Co więcej, system można swobodnie rozbudowywać i nie ma on limitu ilości podłączonych doniczek. W łatwy sposób i przede wszystkim dowolnie możemy rozmieszczać nasze rośliny, dzięki czemu zawsze znajdziemy odpowiednią dla nich przestrzeń. Wygoda i prostota użytkowania sprawia, że z systemu mogą z powodzeniem korzystać zarówno pasjonaci ogrodnictwa, jak i osoby zajmujące się uprawą komercyjnie.

RWDC doniczki 20 litrów do użytku domowego i profesjonalnego

Cicha praca całego systemu i możliwość zakupu od 4 doniczek do nawet 12-nastu w jednym zestawie sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów. RWDC doniczki 20 litrów nie tylko automatyzują cały proces podlewania, ale również zapewniają niskie koszty utrzymania, ponieważ wykorzystują w pełni wodę i pożywki przeznaczone dla naszych roślin. Cały system jest ze sobą połączony przy pomocy łatwych w montażu rurek i dlatego jeśli zabraknie nam miejsca na nowe uprawy, to bez problemu rozbudujemy go o kolejne doniczki. Do kompletu dołączona jest bardzo przejrzysta instrukcja obsługi, dzięki czemu całość możemy podłączyć na własną rękę.

pixel