Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawóz do coco

( ilość produktów: 4 )

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalny sprzęt do uprawy roślin, w tym oferowane w tej kategorii nawozy do coco marki Plagron. Czym są te produkty? Są to wysokiej jakości nawozy do podłoży kokosowych, które powstały na skutek połączenia ze sobą starannie wyselekcjonowanych składników o dobroczynnym wpływie na wzrost roślin. Cechuje je wysoka skuteczność i wydajność, które zostały potwierdzone za pomocą rzetelnych testów. Nawozy marki Plagron to jedne z lepszych produktów na rynku, dlatego z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi nawozami do coco, które sprzedajemy.

Co cechuje nawozy do coco od Plagron?

Oferujemy dwuskładnikowe nawozy znanego producenta Plagron o silnym stężeniu, które zawierają odpowiednią ilość zbilansowanych związków, umożliwiających szybki wzrost roślin. Dopracowany skład sprawia, że stosowanie nawozów zapewnia optymalne rezultaty. Możesz liczyć na wzrost roślin we właściwym tempie oraz obfite plony o pożądanych parametrach. Nawozy do coco od Plagron są uniwersalne, ponieważ dedykowane są do wszystkich gatunków roślin uprawianych na wszelkich rodzajach zbuforowanych podłoży kokosowych. Przeznaczone są do stosowania przy fazie wzrostu i kwitnienia. Zawierają łatwo przyswajalne składniki, co sprawia, że ich działanie jest bardzo skuteczne, a efekty stosowania szybko widoczne. Wysoka koncentracja dobroczynnych związków przekłada się na dużą wydajność i ekonomiczność użytkowania preparatów.

Jak stosować nawozy do kokosowych podłoży?

Nawozy do coco cechuje to, że są łatwe w użyciu, dzięki czemu każdy sobie z tym poradzi. Oba produkty z serii stosuje się w takich samych proporcjach 1:250, czyli 4 ml nawozu na litr wody. Produkty należy aplikować w takiej samej ilości podczas każdego podlewania. Nawozy nadają się do wszystkich rodzajów nawadniania i do wszelkich roślin, rosnących na podłożach kokosowych. To sprawia, że za każdym razem możesz stosować takie same proporcje nawozu, co jest dużym ułatwieniem prac w ogrodzie.

Jakie nawozy do coco oferujemy?

W ofercie sklepu Domowa Uprawa znajdziesz nawozy do coco od Plagron w różnych rozmiarach, np. 1 l czy 2 l. Dzięki temu możesz dopasować ich ilość do rozmiaru swojej uprawy. Oferujemy również nawozy do podłoży kokosowych innych producentów i wiele innych nawozów oraz profesjonalnych produktów do uprawy roślin. Wszystkie artykuły wyróżnia najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena. Jeśli masz problem z wyborem konkretnego produktu, napisz do nas, a chętnie pomożemy. Zapraszamy na zakupy i do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu.

pixel