Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nasiona kwiatów

( ilość produktów: 9 )

Jeśli chcemy w swoim ogrodzie stworzyć przepiękny i delikatnie dziki kawałek łąki, to warto wybrać różne nasiona kwiatów zebrane w opakowania, które dopasowane są do naszych indywidualnych wymagań. W naszym sklepie znajdziecie atrakcyjne mieszanki, które pozwolą w błyskawiczny sposób stworzyć kwieciste łączki oraz takie, które odznaczają się dużą wydajnością miodową, czy pyłkową. Każda z mieszanek jest dopasowana do innego okresu siewnego i po wyrośnięciu zapewni schronienie dla wielu niezwykle pożytecznych w naszym ogrodzie owadów. Nasiona kwiatów można z łatwością wysiewać zarówno wraz z trawą, jak i zmieszane z piaskiem. Przed wybraniem odpowiedniej mieszanki warto dobrze zapoznać się z okresem siewu, a także kwitnienia, żeby wybrać odpowiednie opakowanie do swoich potrzeb.

Nasiona kwiatów do stworzenia kolorowej łączki w Twoim ogrodzie

Dostępne w naszym sklepie internetowym nasiona kwiatów są przeznaczone nie tylko do celów wizualnych, ale również skomponowane tak, aby zapewnić dodatkowy pożyteczny efekt. Mieszanka bylinowa już w pierwszym roku uprawy pozwala pszczołom zapylać i pozyskiwać miód, ponieważ znajdują się w niej nasiona roślin jednorocznych. Z łatwością obsiejemy nią tereny wilgotne oraz takie jak brzegi trawników, pól, różnego rodzaju nieużytki oraz rowy. Co więcej, można je wysiewać zarówno w marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu, jak i w okresie jesiennym. Dla dodatkowego efektu wizualnego w swoim ogrodzie można zastosować nasiona kwiatów znajdujące się w mieszance ekspress łączka, która zwiększa także retencję wody i zapewnia schronienie dla pożytecznych owadów. Na jeden metr kwadratowy zaleca się wysiewanie przy użyciu od 4 do 10 gramów nasion.

Bogaty wybór mieszanek kwiatowych, które są atrakcyjne wizualnie i pożyteczne

Jeśli chcemy w naszym ogrodzie stworzyć przepiękną kwiecistą łąkę, to dla działek znajdujących się w mieście doskonałym wyborem jest mieszanka roślin Anty-smogowa. Nasiona kwiatów z tego zestawu można wysiewać od początku kwietnia, aż do połowy czerwca. Ponadto niezwykła kompozycja różnorodnych kwiatów wpuści do Twojego ogrodu bogactwo przepięknych kolorów i zapachów. Co więcej, starannie dobrana mieszanka skutecznie wchłania duże ilości zanieczyszczeń, dzięki czemu oczyszcza powietrze, które nas otacza. Dla upiększenia naszej ogrodowej trawy warto natomiast zdecydować się na mieszankę kwiatów polnych, Kwietna łączka. Są to nasiona kwiatów, które są mało wymagające i często występują w środowiskach śródpolnych. W opakowaniu znajduję się aż 40 gatunków dziko rosnących roślin.

pixel