Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawozy dla Bonsai

( ilość produktów: 1 )

Dla roślin bonsai mamy w naszym sklepie dostępne specjalne nawozy, które wzbogacają je składniki odżywcze. Ze względu na niewielką ilość gleby, w której rozwijają się tego rodzaju uprawy, odżywki wzbogacone są o dodatkowe składniki, które pozwalają regularnie uzupełniać najważniejsze pożywienie dla naszych drzewek, czy krzewów. Nawozy dla Bonsai Focus to mineralno-organiczne odżywki, które pozwalają, na cotygodniowe odżywianie w sezonie wegetacyjnym. Odpowiednio wzbogacona formuła zapewnia niezbędną ilość składników odżywczych, a na dodatek ma w sobie kwasy huminowe, fulwowe, a także glony, które stanowią doskonałą pożywkę dla naszych roślin bonsai. Preparat jest bardzo łatwy w użyciu, więc świetnie sprawdza się zarówno w domowym użytkowaniu, jak i w bardziej komercyjnym zastosowaniu.

Bogate w składniki odżywcze nawozy dla bonsai

Rośliny bonsai są umieszczane w niewielkich doniczkach, w których mamy niewielką ilość gleby, na której są uprawiane. Z tego powodu nawozy dla bonsai są znacznie bogatsze w minerały, dzięki czemu nasze uprawy mogą lepiej się rozwijać i stawać się bardziej żywotne. Odżywki można stosować regularnie w cotygodniowych odstępach, kiedy trwa sezon wegetacyjny. Bardzo łatwo je przygotować i na 5 ml preparatu używamy 1 litr wody, żeby przygotować gotową dla naszej uprawy odżywkę. Nawozy dla Bonsai Focus w swoim składzie zawierają takie substancje jak azot, tlenek potasu, tlenek wapnia, miedź, żelazo oraz cynk i mangan. Ponadto w składzie znajdują się również kwasy huminowe, fulwowe, a także nikiel, kobalt, czy magnez. Bogata formuła wzmacnia naszą roślinę bonsai i wspiera jej wzrost w sezonie wegetacyjnym.

Nawozy dla bonsai do regularnej pielęgnacji naszych roślin

Nawozy dla bonsai w bardzo wydajny sposób wspierają rozwój naszych roślin. Co więcej, preparaty bardzo łatwo przygotować w proporcji 5 ml odżywki na 1 litr wody. Dla uzyskania jak najlepszego efektu należy precyzyjnie i przede wszystkim regularnie odżywiać swoje uprawy bonsai. Pożywka mineralno-organiczna jest odpowiednio zbilansowana, dzięki czemu nasza roślina ma zapewnione wszystkie niezbędne substancje odżywcze w dopasowanej do swoich potrzeb ilości. Żeby nawozy dla bonsai działały skutecznie, nie można doprowadzić do wyschnięcia naszej rośliny. Warto również pamiętać o przechowywaniu preparatu w miejscu, w którym temperatura nie spada poniżej 6 stopni Celsjusza. W naszym sklepie można zakupić wygodne butelki nawozów Bonsai Focus, których pojemność wynosi 300 ml.

pixel