Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rozgałęziacze do żarówek (spliter)

( ilość produktów: 9 )

Światło. To czynnik, bez którego rośliny nie potrafią istnieć. Zapewnia życie, prawidłowy rozwój, bogate plony. W polskiej strefie klimatycznej, szczególnie w okresie jesienno-zimowym można zaobserwować zjawisko zwane deficytem światła. Uprawa roślin w cyklu całorocznym jest więc problematyczna. Można bowiem odnotować wysokie straty – plony są niskiej jakości, kwiatostany prezentują się ubogo, łodygi i liście natomiast pozbawione są witalności, siły, a co za tym idzie soczystej zieleni. Co w takim przypadku zrobić? Postawić na wysokiej jakości oświetlenie LED. Gdy jednak będzie go nadal mało, wybrać wysokiej jakości rozdzielacze do żarówek i cieszyć się pięknem naszych roślin!

Wysokiej jakości rozdzielacze do żarówek LED – postaw na innowację

Systematyczność doświetlania roślinnych hodowli to obowiązek, który przeistoczył się wręcz w dobrą praktykę. Wielu mówi, że to absolutny warunek konieczny. Nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, biorąc pod uwagę fakt, iż zaniedbanie tego aspektu sprawi, iż rośliny nie będą w stanie się prawidłowo rozwijać. Na jaki typ oświetlenia warto więc postawić? Najbardziej efektywne są lampy typu LED. To one zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność. Tutaj bowiem innowacja technologii przeplata się z niezawodną i wydajną konstrukcją. To natomiast oznacza długą żywotność i odporność na różne warunki, w których hodowane są rośliny. Oświetlenie LED to połączony system diod uwielbiany przez indywidualistów i kapryśne gatunki roślin. Dlaczego? Istnieje bowiem możliwość regulacji barwy, natężenia i innych właściwości światła. Warto zaznaczyć, iż cecha ta może dotyczyć jedynie poszczególnych diod, a nie całości lampy.

Rozgałęziacze do żarówek E27 – sposób działania

Rośliny znajdują się w różnych stadiach. Faza kwitnienia czy też wegetacji (wzrostu) potrzebuje innych warunków. Żarówki LED dostosowują się do potrzeb i zapewniają spektralną kompozycję widma, która może składać się ze światła np. o niebieskiej, czerwonej lub pomarańczowej temperaturze barwy. Każdy kolor wspomaga odpowiednie procesy zachodzące w komórkach roślin – co jednak dzieje się w przypadku gdy na małej przestrzeni hodujemy różne gatunki roślin, które wymagają innej temperatury barwy? Wtedy pojawia się on – rozgałęziacze do żarówek, który umożliwia zaprojektowanie odpowiedniego źródła światła w zależności od aktualnych potrzeb hodowli. To złoty środek – połączenie żarówek o odpowiednim spektrum (widmie) światła zadba o prawidłowy rozwój zielonych przyjaciół. To natomiast zwiastuje wysokie zyski upraw prowadzonych w cyklu całorocznym!

Splitter do żarówek – wszechstronne wykorzystanie oświetlenia

Pomieszczenie zamknięte, w której prowadzona jest uprawa roślin jest małe? Jakie w takim razie oświetlenie zaprosić do wnętrza? Duże panele nie spełnią swoich zadań, ponieważ nie tylko przytłoczą przestrzeń, ale sprawią, iż rośliny będą rozwijać się w niekorzystnych warunkach. Funkcjonalność to podstawa, dlatego też polecamy wysokiej jakości splitter do żarówek. Aktualnie tego typu produkty są nie tylko praktyczne, ale również szalenie estetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji. Rozdzielacz żarówek w odcieniu subtelnej, minimalistycznej bieli świetnie będzie się komponować z soczystą zielenią roślinnej uprawy. Wiedząc, jak zróżnicowane są potrzeby użytkowników, przygotowaliśmy rozgałęziacze do żarówek LED w konfiguracji np. z czterema lub siedmioma gniazdami E27. To niezbędnik roślinnej hodowli. Rozdzielacz do żarówek świetnie sprawdzi się jako źródło światła w ekonomicznym boksie lub jako lampa doświetlająca. Zapraszamy do zakupów!

pixel