Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wentylatory

( ilość produktów: 79 )

W każdy namiocie / pomieszczeniu uprawowym (growbox) niezbędna jest odpowiednia i skuteczna wentylacja, gdyż odpowiada ona za napowietrzanie miejsca rozrostu naszych roślin.

Jeśli więc zależy nam, aby hodowane rośliny rosły we właściwych warunkach, powinniśmy pomyśleć o wentylatorze. Dzięki niemu nasze rośliny będą miały dostęp do niezbędnego do ich wzrostu dwutlenku węgla. Zadba on o prawidłową temperaturę oraz wilgotność ich otoczenia. Pamiętajmy, że będziemy potrzebować takiego wentylatora, który będzie jak najszybciej wypychał powietrze z growboxa i wtłaczał świeże. Możliwości tego urządzenia są różne, dlatego należy zadbać o odpowiedni wentylator i dostosować jego moc do wielkości pomieszczenia oraz zastosowanego oświetlenia. Jeżeli zdecydujemy się na konwencjonalne oświetlenie lampą HPS /MH, musimy wybrać wentylator mocniejszy, ponieważ wybrane oświetlenie daje dużo ciepła. W przypadku wyboru oświetlenia LED, możemy wybrać wentylator słabszy.

Dodajmy, że moc naszego wentylatora zależy od wielu czynników, w tym powierzchni danego pomieszczenia, liczby lamp oraz przełączników znajdujących się w nim, czy też długość kanałów za i przed wejściem/wyjściem. W przypadku wątpliwości, zawsze warto poradzić się specjalistów.

Wybierz wentylator według swoich potrzeb

Wentylatory, które są potrzebne w naszej uprawie dzielimy według dwóch zastosowań:

  • Wentylatory wyciągające / wtłaczające powietrze do namiotu / pomieszczenia uprawowego
  • Wentylatory mieszające

Posiadamy w ofercie trzy rodzaje wentylatorów wyciągających

  • Wentylator promieniowy - skuteczny i o bardzo dobrej mocy, może pracować długo i ciężko.
  • Wentylatory kanałowe - tanie wentylatory o niedużej mocy do małych growboxów i namiotów z oświetleniem LED. Ich wadą jest głośna praca, zaletą niska cena.
  • Wentylatory radialne / Box wytłumione akustycznie - wentylatory o dużej mocy i porządnym wygłuszeniu. Pracują cicho i bardzo skutecznie. Najlepsze rozwiązanie dla zawodowców i ludzi lubiących ciszę oraz spokój. Bardzo bezpieczne rozwiązanie dla szukających dyskrecji.

Wentylatory mieszające z kolei mieszają powietrze w naszym growboxie i zapewniają równomierne warunki klimatyczne w całym pomieszczeniu. Wentylatory mieszające są niezwykle ważne ponieważ odpowiadają z kilka bardzo ważnych funkcji. Po pierwsze zapobiegają tzw. "hot-spotom", gorącym miejscom w boksie, po drugie stymuluje rozwój rośliny, łodygi będą dużo grubsze, po trzecie poprzez zwiększony ruch łodyg, roślina będzie transportowała dużo więcej pożywienia.

Wentylatory dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych modeli urządzeń przeznaczonych do wentylacji growboxów. Pierwszym z nich jest Can Fan Max-Fan, który przede wszystkim wyróżnia się wysoką jakością. Może pracować długo i ciężko, a zużyje mniej energii niż inne wentylatory. Jego gwarancja trwa 5 lat i jest to model, który pracuje niezwykle cicho. Każdy z dostępnych wentylatorów Can Fan Max-Fan dostępny jest w innym wymiarze, sprawdzi się zatem w różnych growboxach. Kolejnym, oferowanym przez nas, modelem jest Can Fan RK, który tak samo jak wcześniej wymieniony, także przeznaczony jest do ciągłej i ciężkiej pracy. W tym przypadku ma on zastosowanie wypychania powietrza na zewnątrz i wtłaczania go do środka growboxa. Można go łączyć z filtrem węglowym Can-Filters.

Posiadamy także wentylator Garden HighPro Clip-Fan, który jest ekonomiczny, jeśli chodzi o zużycie energii. Jest to produkt niemalże niezawodny i można go umiejscowić w dowolnym miejscu growboxa. Honeywell to z kolei model lekki i funkcjonalny, który posiada aż trzy stopnie mocy, które można dostosować do potrzeb swoich roślin. Gotowy, by go postawić bądź zamontować na ścianie. Jest równie lekki, więc z łatwością można go przestawiać w dowolne miejsce.

Wentylatory growbox to gwarancja skutecznej wentylacji!

W ofercie posiadamy także inne, bezpieczne i skuteczne wentylatory do Twojego growboxa. Poznaj wszystkie i wybierz odpowiedni do swoich potrzeb!

Wentylator PK Blue Line Fan w pięknym, błękitnym kolorze wyróżnia się bezobsługowymi łożyskami kulkowymi i bardzo cichą pracą. Może pracować nawet w bardzo wilgotnych warunkach. Kolejnym jest wentylator promieniowy także przystosowany do ciągłej pracy z możliwością regulacji obrotów. Jest bardzo lekki, wykonany z tworzywa sztucznego, do mocowania w odpowiednim dla Ciebie miejscu. Idealny do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz do filtrów węglowych oraz przeciwzapachowych. Każdy z nich posiada inne wymiary i można go przystosować odpowiednio dla siebie. Oferujemy także wentylatory dwubiegunowe, które posiadają czujki temperatury, więc same dostosowują ją do pomieszczenia i również przeznaczone są do ciągłej pracy. Małe, ale bardzo wydajne są wentylatory kanałowe, które montuje się w rękawach namiotu bądź bezpośrednio w filtrze węglowym. Wentylator radialny to również wspaniałe rozwiązanie jeśli chcemy, aby mimo wysokiej jakości pracy, urządzenie było mało słyszalne. Jest to jeden z najbardziej cichych modeli, który możemy Państwu zaoferować. Ostatnim jest wentylator mieszający, najprostszy, wykonany ze stali.

Mamy bardzo szeroki wybór przeróżnych wentylatorów. Wystarczy tylko zastanowić się nad odpowiednim zastosowaniem i rozpocząć poszukiwania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów, a jeśli nie możecie się zdecydować - skontaktujcie się z nami, a chętnie doradzimy!

pixel