Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tłumiki akustyczne

( ilość produktów: 2 )

Tłumiki akustyczne cieszą się coraz to większą popularnością. Ich potencjał można wykorzystać nie tylko w pomieszczeniach domowych bądź usługowych, ale także w profesjonalnych szklarniach, dzięki czemu praca przy sadzonkach staje się znacznie przyjemniejsza, a także pozytywnie wpływa na stymulację wzrostu hodowanych roślin. Nasz sklep internetowy od wielu lat dostarcza klientom - pasjonatom ogrodnictwa, ale także profesjonalistom wysokiej jakości materiały ułatwiające pracę z roślinami. Staramy się nieustannie poszerzać ofertę, dlatego nie mogło również zabraknąć w niej najwyższej jakości tłumików akustycznych do wentylacji od renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dostępnym asortymentem, a gwarantujemy, że zamówią u nas Państwo akcesoria w niezwykle atrakcyjnej cenie, które z pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom.

Dlaczego warto stosować tłumiki akustyczne?

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zakupem przystępnego cenowo, wysokiej jakości tłumika akustycznego do wentylacji, to doskonale trafiliście. Niemniej przed bezpośrednim zakupem zdecydowanie warto zapoznać się z niezliczonymi korzyściami, jakie przyniesie nie tylko podczas cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu, ale także osobom wykorzystującym jego potencjał. Zastosowanie wentylacji mechanicznej w budynkach oraz pomieszczeniach jest stosunkowo nowym rozwiązaniem na rynku. Tłumiki akustyczne do wentylacji cieszą się niemałą popularnością. Jest to przede wszystkim spowodowane tym, że akcesorium jest doskonałym sposobem na zminimalizowanie nieprzyjemnych dla naszego ucha odgłosów wydobywających się z rurociągów wentylacyjnych. Najczęściej hałas powstaje w wyniku cyrkulacji powietrza przez kanały, które zostały niepoprawnie zamontowane lub nieodpowiednio zaizolowane. Proponowane przez nas tłumiki akustyczne montuje się w pomieszczeniach, w których bez wątpienia chcielibyśmy ograniczyć hałas, przy równoczesnym zachowaniu prawidłowej pracy urządzenia. Akcesorium najlepiej zastosować jak najbliżej źródła hałasu.

Tłumiki akustyczne do wentylacji - jaki rodzaj wybrać?

W Internecie można znaleźć naprawdę wiele pomysłów na ograniczenie hałasów wydobywających się z wentylacji bądź klimatyzacji. Najczęściej podaje się m.in. izolację akustyczną wcześniej wspomnianych kanałów oraz wentylatorów, podkładki antywibracyjne oraz odpowiednio dopasowane tłumiki akustyczne. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych dostępne są zazwyczaj trzy rodzaje tłumików akustycznych do wentylacji:

  • elastyczne,
  • okrągłe,
  • prostokątne.

Jak można się domyślić, tłumiki elastyczne są przeznaczone przede wszystkim do połączeń elastycznych, dzięki czemu doskonale absorbują niepożądane dźwięki. Z kolei tłumiki o przekroju okrągłym lub prostokątnym przeznaczone są do redukowania hałasu niesionego poprzez przewody okrągłe bądź prostokątne. Warto wspomnieć, że tłumiki prostokątne zostały opatrzone materiałami niepalnymi, a zarazem dźwiękochłonnymi.

Tłumiki akustyczne a wentylacja na każdą kieszeń

W zależności od sklepu, ale również rodzaju pożądanego tłumika akustycznego do wentylacji w sprzedaży można znaleźć akcesoria o naprawdę zróżnicowanych cenach. Nasz sklep internetowy z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i osobach rozpoczynających swoją przygodę z ogrodnictwem oferuje materiały w niepodważalnie atrakcyjnych cenach, aby każdy mógł znaleźć produkty na swoją kieszeń. Dlatego jeśli poszukujesz tłumika akustycznego do wentylacji np. o przekroju okrągłym, to posiadamy w swojej ofercie produkt, który bez dwóch zdań sprosta Twoim oczekiwaniom. Szczególnie polecamy tłumik akustyczny od Black Orchid, który znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach o wysokim poziomie hałasu powstającym podczas pracy wentylatora. Co więcej, produkt został wykonany z wysokiej jakości ocynkowanej stali, a także wypełniony dźwiękochłonnym oraz ognioodpornym materiałem, dzięki czemu z pewnością zredukuje nieprzyjemne dla ucha hałasy, pozwalając na wykonanie pracy bądź odpoczynek.

Na co zwrócić uwagę, kupując tłumik akustyczny do wentylacji?

Przed bezpośrednim zakupem tłumika akustycznego do wentylacji niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na kilka szczegółów, które będą miały kolosalny wpływ na użyteczność akcesorium. Przede wszystkim należy zapoznać się z:

  • umiejscowieniem tłumika akustycznego w instalacji,
  • widmem hałasu generowanym przez instalację tudzież urządzenie,
  • zdolnością do tłumienia oraz dźwiękami wydobywanymi w danym odcinku instalacji.

Dodatkowo należy pamiętać o zapoznaniu się z dokładnym opisem produktu, a także jego przeznaczeniem - czy akcesorium wyróżnia się przekrojem okrągłym, czy prostokątnym. W takim przypadku mamy gwarancję, że tłumik akustyczny do wentylacji zminimalizuje hałas w pomieszczeniu i spełni indywidualne oczekiwania. Co jednak najważniejsze, w naszym sklepie internetowym stawiamy nie tylko na wysoką jakość produktów oraz różnorodny asortyment, ale także na stopień zadowolenia klienta, dlatego wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu kilku dni z dostawą pod same drzwi.

pixel