Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Elektrox

( ilość produktów: 1 )

Rośliny to, coś więcej niż zielony ogród, piękna aranżacja wnętrza, funkcjonalna hodowla. To pasja, która sprawia, że ludzie stają się coraz bardziej świadomi natury. To główny aktor środowiska naturalnego. To styl ekologiczny. To życie. W myśl tych pięknych zasad swoją markę wykreowała firma Elektrox. Producent skupił się przede wszystkim na głównym czynniku, bez którego zieloni przyjaciele nie mogą istnieć. Co to takiego? To oczywiście światło, dzięki któremu rośliny mogą się rozwijać, dawać owoce i wysokiej jakości plony. To niezbędnik do prawidłowego przeprowadzenia procesu fotosyntezy. W przypadku, gdy aspekt ten zostanie zaniedbany, następuje brzydkie wydłużanie się łodyg. Roślina w ten sposób słabnie, tym samym oferując słabe owoce i brzydko prezentujące się kwiaty. Ponadto polska strefa klimatyczna nie ułatwia przeprowadzenia procesu fotosyntezy. W okresie jesienno-zimowym bowiem następuje gwałtowny deficyt światła, przez co spełnienie warunków związanych z zapewnieniem odpowiedniego natężenia oświetlenia jest szalenie trudne. Elektrox z pasji do roślin, stworzył więc wysokiej jakości lampy metalohalogenkowe (MH), dzięki którym prowadzenie upraw w cyklu całorocznym można porównać do przysłowiowej pestki!

Elektrox – producent energooszczędnych lamp metalohalogenkowych

Obok wysokoprężnych lamp sodowych, dumnie wdzięczą się lampy metalohalogenkowe. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w zaawansowanym ogrodnictwie i gospodarstwach, w których na szeroką skalę uprawiane są rośliny. Elektrox to firma z wieloletnim doświadczeniem, która dopasowuje się do aktualnie obowiązujących standardów obecnych na rynku ogrodnictwa. Nic więc dziwnego, że w swoim asortymencie gości wysokiej jakości, wydajne lampy metalohalogenkowe. Oświetlenie dostępne w różnych wariantach mocy m.in. 250W, 400W, 600W i 1000W sprawdza się w zimowych ogrodach, szklarniach i GrowBoxach. Warto zaznaczyć, iż lampy MH wytwarzają światło bogate w barwę niebieską. Temperatura naświetlenia odpowiedzialna jest za stymulację wegetatywnego wzrostu zielonych przyjaciół. Oznacza to, że wspiera wzrost liści, łodyg roślin oraz pozytywnie oddziałuje na ukorzenianie się sadzonek.

Elektrox – poznaj bliżej produkty marki

Firma Elektrox pragnie zaoferować zarówno wielbicielom zielonych przyjaciół, jak i profesjonalnym growerom produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Potwierdzeń nie należy daleko szukać, wystarczy zwrócić uwagę na zaimplementowane na pokładzie urządzeń, innowacyjnych technologii, dzięki którym oszczędność czasu i pieniędzy to nie jedyny walor wyboru produktów z asortymentu marki Elektrox. Lampy MH cechuje wysoka wydajność pracy, tym samym dbając o długotrwałe użytkowanie. Przedsiębiorstwo Elektrox troszczy się także o środowisko naturalne. Na rynku wprowadza bowiem produkty cechujące się energooszczędnością – to zarówno zysk dla przedsiębiorcy prowadzącego roślinną hodowlę, jak i inwestycja w ekologiczną przyszłość. Dodając do tego niesamowicie opłacalny stosunek jakości do atrakcyjnej ceny, otrzymujemy bogaty asortyment produktów, obok których trudno przejść obojętnie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

pixel