Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawozy 100% wegańskie

( ilość produktów: 2 )

Vegetal Fertilizer od producenta Guanokalong to nawozy 100% wegańskie oraz w pełni organiczne. Zapewniają maksimum pozytywnych efektów, które wzmacniają nasze rośliny i zapewniają im zdrowy rozwój. W składzie znajdują się substytuty składników odzwierzęcych, które zapewniają tę samą skuteczność i znacznie lepiej wchłaniają się w glebę, na której ich używamy. Vegetal Fertilizer to doskonała pożywka dla naszych roślin, która ze względu na swój wegański skład pozostawia ziemię w doskonałym stanie, poprawiając jej jakość. Ponadto ta wysokiej klasy alternatywa dla nawozów zwierzęcych dostępna jest w niezwykle atrakcyjnych cenach, co sprawia, że jest to bardzo ekologiczny i ekonomiczny wybór przeznaczony do regularnej pielęgnacji wzrostu naszych roślin.

W pełni wartościowe nawozy 100% wegańskie dla poprawy wzrostu naszych roślin

Nawozy 100% wegańskie są dla nas w pełni bezpieczne, więc można z powodzeniem stosować je zarówno w naszym ogrodzie, jak i w glebie znajdującej się w doniczkach w naszym domu. Bogaty i naturalny skład stanowi doskonałą pożywkę dla uprawianych przez nas roślin, co sprawia, że poprawia się ich wzrost oraz kwitnienie. Ziemia, na której stosujemy produkty Guanokalong nie wymaga dużego podlewania i pozostaje w doskonałym stanie. Vegetal Fertilizer nie wymywa niezbędnych dla rozwoju roślin minerałów, więc nie stosując go regularnie, nie musimy dodatkowo używać suplementów, które uzupełnią brakujące minerały. Co więcej, nawozy 100% wegańskie są w postaci granulatu, który bardzo dobrze miesza się z podłożem, na którym są stosowane, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób wchłaniają się i zapewniają zachwycające rezultaty.

Produkty marki Guanokalong dla zwiększenia jakości gleby i do wspierania rozwoju roślin

W pełni wartościowe nawozy 100% wegańskie w swoim składzie mają takie składniki jak łupiny kakaowe, pestki winogron, fosforyt oraz ekstrakt z wywaru roślinnego, które doskonale wchłaniają się w glebę, do której ich używamy. To sprawia, że Vegetal Fertilizer doskonale się wchłania i opakowanie, które ma kilogram nawozu starczy na 75 do 100 dni. Atrakcyjna cena i doskonałe efekty wynikające z regularnego stosowania sprawiają, że nawozy 100% wegańskie to nie tylko bardzo ekologiczny wybór, ale również niezwykle ekonomiczny. Produkty Guanokalong pozostawiają glebę znajdującą się w naszym ogrodzie lub w doniczkach w doskonałym stanie, po stosowaniu odżywek ma ona w sobie wszystkie niezbędne i naturalne minerały, które wspomagają bujny i obfity wzrost naszych roślin.

pixel