Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kontrolery nawadniania

( ilość produktów: 4 )

Czuwaj nad swoim ogrodem, nawet gdy nie ma Cię w domu. Realizacja tego zadania nigdy nie była łatwiejsza. Wszystko za sprawą nowoczesnych urządzeń do zdalnego zarządzania uprawami. Do takich sprzętów zaliczają się innowacyjne kontrolery nawadniania, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. To zaawansowane produkty, ale z intuicyjnymi systemami obsługi poprawiającymi komfort użytkowania. Dzięki nim nie musimy stale martwić się o odpowiednią dawkę wody dla roślin, bo zależnie od preferencji, pozwalają one na podlewanie w dzień lub w nocy. Urządzenia dobrze sprawdzą się w ogrodach o zróżnicowanych wielkościach. Najwyższej jakości sprzęt oferujemy na stronie www.domowauprawa.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony towar docierał do naszych klientów w ekspresowym tempie. Duży nacisk kładziemy na indywidualne potrzeby w zakresie przesyłek. Od zamawiających zależy forma transportu - tradycyjna poczta kurierska lub popularne paczkomaty.

Określ swoje potrzeby, dobierz odpowiedni sprzęt

Kontrolery nawadniania to efektywne rozwiązanie, ale należy świadomie dobrać urządzenie do własnych potrzeb, aby skutecznie dozował wodę, zapewniając roślinom optymalne warunki. Klientom oferujemy m.in. DAVIN Mini-Grower 16 x 600 W. To produkt o wielu ciekawych możliwościach. Producent zadbał np. o podwójny regulator temperatury. Do użytkownika należą także decyzje w zakresie regulacji czasu, który można dostosować z dokładnością sekundową. Kolejne funkcjonalności dotyczą sterowania oświetleniem i temperaturą. Sprzęt wykonano z solidnych, wodoodpornych i ognioodpornych materiałów. Ciekawą alternatywą wspomnianego produktu jest Davin Regulator Zużycia Wody, dostępny w wersjach cyfrowej lub analogowej. To opcja w atrakcyjnej cenie, a zarazem o dużej dokładności i niezawodności. Produkt pochodzi z Holandii, a jego jakość potwierdzają certyfikaty: CE oraz IP44.

Dlaczego warto posiadać zautomatyzowane systemy dozowania wody?

Kontrolery nawadniania już od dawna zyskiwały na popularności i dziś są bardzo często spotykane, a dla wielu miłośników ogrodów stanowią nawet niezbędne minimum. Przede wszystkim wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala lepiej opiekować się roślinami. Nie w każdym momencie jesteśmy w stanie dbać o naszą florę tak, jakbyśmy chcieli. Sięgając po zautomatyzowane rozwiązania, problem przestaje istnieć, gdyż porę nawadniania ustalamy za sprawą programatora. Prowadzi to do kolejnej zalety systemów dozowania wody. Pozwalają oszczędzić bardzo cenny czas, który możemy przeznaczyć na inne przyjemności. Optymalne dozowanie zapewnia także oszczędności związane z wykorzystaniem wody. Ponadto kontrolery mają uniwersalny charakter. Przydadzą się zarówno do małego trawnika, jak i dużego ogrodu. Montaż można powierzyć profesjonalistom lub wykonać samodzielnie.

pixel