Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtracja wody / Odwrócona Osmoza

( ilość produktów: 6 )

Nawadnianie jest najważniejszą z czynności, które musimy wykonywać by nasza uprawa rosła szybko, a rośliny były silne i zdrowe. To właśnie częste i solidne podlewanie sadzonek sprawia, że osiągamy wymarzone efekty w postaci bujnych plonów. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że woda, którą decydujemy się podlewać nasze rośliny, może również zawierać szereg zanieczyszczeń, które biorą się z kranu oraz zbyt dużą ilość chloru. Z tego powodu warto zadbać o to, by nasze urządzenia nawadniające (które także znajdą Państwo w ofercie), posiadały specjalne filtry wyposażone w system odwróconej osmozy, maksymalnie redukujący ilość chloru i zanieczyszczeń, które dostaną się do gleby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filtrów.

Odwrócona osmoza - jak to działa?

System odwróconej osmozy wody jest oparty na specjalnym sicie, które zatrzymuje szkodliwe substancje. Woda zebrana w filtrze jest przetwarzana, a nadmiar toksyn i chloru zostaje usunięty. Odwrócona osmoza sprawia, że na specjalnej membranie odpowiedzialnej za zatrzymanie niepożądanych substancji gromadzą się między innymi: azbest, rdza, ołów, rtęć, różnego rodzaju wirusy i bakterie oraz między innymi wodorosty i ziemia. Dzieje się tak dlatego, że cząsteczka wody jest wielokrotnie mniejsza od średniej bakterii. Osmoza wody jest procesem, który został odkryty setki lat temu, a od około 70 lat  ludzkość wykorzystuje go do własnych celów. Dziś jest to absolutna podstawa między innymi w przypadku upraw hydroponicznych i aeroponicznych.

Szeroki wybór filtrów

W naszym sklepie znajdą Państwo ciekawą i szeroką ofertę filtrów bazujących na zjawisku odwróconej osmozy. Oferujemy specjalne zestawy, które dadzą Państwu pewność, że woda, którą decydują się Państwo podlewać swoją uprawę, jest czysta i pozbawiona szkodliwych substancji, co znacząco przekłada się na zdrowie uprawy oraz ewentualną jakość zbieranych plonów. Przygotowaliśmy zestawy, które są w stanie poddać filtracji sporą ilość wody - oferujemy filtry, które pracują w różnych wariantach i to od Państwa indywidualnych preferencji zależy, po które urządzenia warto sięgnąć - polecamy szczegółowe zaznajomienie się ze specyfikacją urządzeń. Mamy atrakcyjną ofertę filtrów odwróconej osmozy m.in. dla klientów z Poznania - zapraszamy do współpracy!  

Odwrócona osmoza wody - atrakcyjna oferta

Najważniejszą zaletą naszej oferty, oprócz ciekawego i szerokiego wyboru są ceny, które dla Państwa przygotowaliśmy. Proponujemy specjalne filtry odwróconej osmozy wody w bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy korzystne ceny oraz długi okres gwarancyjny. Kupując u nas, mają Państwo pewność trafionej inwestycji, która odciśnie pozytywne piętno na jakości uprawy. Przypominamy także, że w ofercie naszego sklepu uwzględniliśmy urządzenia, które pozwolą w profesjonalny sposób objąć opieką swoje rośliny - także, a może i przede wszystkim w warunkach domowych. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym biurem - nasi pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi na pojawiające się pytania i pomogą wybrać odpowiedni sprzęt do Państwa sadzonek.

pixel