Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Cool Tube PK

( ilość produktów: 6 )

Rośliny i oświetlenie można porównać do prostego sprzętu gimnastycznego – hula-hop – Hula nie istnieje bez hop, a hop bez hula to nie to samo. W taki oto sposób dochodzimy do wniosku, iż oświetlenie w roślinnych hodowlach to życie. To właśnie ten czynnik odpowiada za przeprowadzenie prawidłowego procesu fotosyntezy – w innym wypadku roślina nie jest w stanie funkcjonować. Zielony barwnik, chlorofil, który jest produktem fotosyntezy odpowiada za soczystą, intensywną zieleń liści, dba o ciężkie i większe łodygi, bogate kwiatostany i obfite plony.

Cool Tube PK – utrzymanie właściwej temperatury uprawy nigdy nie było tak proste!

Dbałość o prawidłowy poziom doświetlenia w uprawach całorocznych to nie lada wyzwanie. Aktualnie jednak innowacyjne technologie dbają o komfort, funkcjonalność i wysoką jakość prowadzonych roślinnych hodowli. Rośliny bez oświetlenia nie istnieją – bez czego w takim razie nie istnieje oświetlenie? W uprawie roślin lampy sodowe (HPS), metalohalogenkowe (MH), świetlówki CFL, a nawet energooszczędne lampy typu LED nie istnieją bez odbłyśnika, czyli Cool Tube PK. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, które dopasują się zarówno do oczekiwań użytkowników, jak i warunków uprawowych stawianych przez kapryśne gatunki roślin. Nie warto więc zwlekać i czym prędzej zapoznać się z proponowanymi odbłyśnikami Cool Tube PK!

Najwyższej jakości Cool Tube PK – doskonała przepuszczalność światła w innowacyjnym wydaniu

Każdy typ oświetlenia przeznaczonego do uprawy roślin wydziela ciepło. Oczywiście pomiędzy poszczególnymi rodzajami, a nawet modelami poziom wydzielania różni się – może być on wyższy lub niższy, ale nigdy nieodczuwalny. Dbając o prawidłowe warunki w uprawie roślin, warto postawić na odbłyśnik Cool Tube, który jest świetnym rozwiązaniem problemu związanego z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w szklarni, Growboxie, namiocie czy tunelu, czyli pomieszczeniu uprawowym. CoolTube PK to świetny towarzysz lamp! Wiele modeli zostało wyposażonych w możliwość przyłączenia przewodu odciągającego gorące powietrze wprost z lampy. To niezwykła oszczędność! Dlaczego? Otóż dzięki temu można zawiesić lampę oświetleniową bliżej roślin. To natomiast determinuje trzy walory. Pierwszy – wcześniej zacienione miejsca otrzymują odpowiednią dawkę natężenia światła, tym samym gwarantując lepszy i przede wszystkim systematyczny rozwój zielonych przyjaciół. Drugi – to oszczędność przestrzeni – niżej zawieszone lampy sprawiają, iż nawet w niewielkim pomieszczeniu można uprawiać różnorodne gatunki roślin. Trzy – w growboxie panuje zawsze odpowiednia temperatura. Nic więc dziwnego, że Cool Tube PK polecany jest także do namiotów, czyli Growboxów.

Cool Tube PK – zadbaj o światło dla roślin

Podczas wyboru odpowiedniego odbłyśnika, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Producenci aktualnie prześcigają się w innowacyjnych pomysłach – na plan pierwszy wysuwa się osłona żarówki, która wykonana jest z najwyższej jakości szkła laboratoryjnego. Aby przybliżyć funkcjonalność tego materiału, należy wspomnieć o jego wykorzystaniu do tworzenia naczyń żaroodpornych czy przyrządów laboratoryjnych. Wniosek? Bezpieczne warunki, w których hodowane są rośliny weszły na nowy poziom. Dzięki temu roślinne uprawy można prowadzić także w domowej przestrzeni. Warto dodać, iż Cool Tube PK, a dokładnie osłona żarówki wykonana ze szkła laboratoryjnego charakteryzuje się wspaniałą przepuszczalnością światła. Rośliny więc będą miały zapewnione najlepsze warunki do rozwoju. Materiał ten odporny jest także na szok termiczny i wysoką temperaturę, dzięki czemu bezpieczeństwo użytkowników wkracza na maksymalny poziom. Proponowane przez nas odbłyśniki CoolTube wyróżniają się odpowiednio dobranym kształtem, dzięki czemu dostarczenie jak największej ilości światła nie sprawia żadnego problemu. Na pokładzie znajdują się także wspomagające pracę odbłyśnika skrzydła zewnętrzne, które ukierunkowują widmo (spektrum) światła na rośliny. Wysoka wydajność energetyczna tego typu produktów idzie w parze z świetną wentylacją – jej praca jest bezszelestna, a to tylko kolejny powód, dla którego warto zastanowić się nad uprawą roślin nawet w domowym wnętrzu. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanych zakupów!

pixel