Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wilma

( ilość produktów: 6 )

Profesjonalne, komfortowe i proste w obsłudze systemy Wilma to gwarancja satysfakcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nowoczesne rozwiązania opierające się na hydroponice bądź aeroponice znacząco wpływają na rozwój ogrodnictwa i upraw. Prezentowany w naszej ofercie system Wilma odgrywa istotną rolę w procesie rozwoju  roślin poprzez sukcesywne dostarczanie uprawom roztworu odżywczego. Działania te mają wpływ na optymalny rozwój bez konieczności ręcznego podlewania. Pełen zestaw nawadniający zapewnia wygodę i komfort, co jest szczególnie istotne przy większych uprawach wśród profesjonalistów, którzy obawiają się o jakość swoich upraw i ich wrażliwość na czynniki niekorzystne. Wilma to alternatywny sposób uprawy na miarę współczesnych czasów, gdzie cenione są procesy automatyzacji na każdej płaszczyźnie. 

Czym jest system hydroponiczny Wilma?

System Wilma to zestaw do uprawy hydroponicznej składający się z wygodnych i praktycznych boxów, w skład których wchodzą niezbędne akcesoria gotowe do zagospodarowania, takie jak: donice, pompa oraz niezbędny do zachowania wzrostu i rozwoju roślin system nawadniający. Wilma wpasowuje się w popularne namioty uprawowe, dlatego świetnie odnajdzie się w każdej przestrzeni, gwarantując jakość i wygodę  dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Zestawy zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić proces hodowli, całkowicie eliminując proces ręcznego podlewania, co jest niezwykle wygodne i praktyczne w każdej sytuacji. Atutem jest również różnorodność dostępnych w naszej ofercie systemów oraz możliwość wyboru optymalnego rozwiązania. 

Zalety systemu Wilma

Wilma nie bez powodu jest chętnie wybieranym systemem do hodowli hydroponicznej. Starannie przemyślany skład zestawu nie jest przypadkowy. Wygodne, praktyczne donice, niezbędne akcesoria, pompa oraz system nawadniający mają zadbać o prawidłowy wzrost roślin z uwzględnieniem niezbędnych substancji odżywczych. Pojemniki są zgrabne, ale jednocześnie o optymalnej wielkości, aby rośliny mogły właściwie funkcjonować. Dodatkowo system Wilma jest dość lekki, ale stabilny, więc jego położenie można dopasować do konkretnych potrzeb, chroniąc rośliny przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. Zaletą systemu hydroponicznego jest również doskonała ochrona korzenia w chwili zmian wywołanych zróżnicowanymi temperaturami bądź wahaniem poziomu pH. 

Zestaw Wilma na start 

Stabilny i wytrzymały zestaw Wilma został dopracowany w każdym szczególe, aby zagwarantować jakość, satysfakcję i przede wszystkim bezpieczeństwo upraw. Konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego, odpornego na czynniki niekorzystne zapewnia odpowiednie środowisko do wzrostu i rozwoju sadzonek. System składający się z czterech donic w komplecie świetnie nadaje się na początek przygody z hodowlą wykorzystującą system hydroponiczny. Przystosowane do keramzytu lub kokosu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dla doświadczonych hodowców przygotowaliśmy większe zestawy doniczek z uwzględnieniem zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu proces optymalnego rozwoju może odbywać się zgodnie z potrzebami. 

pixel