Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wełna mineralna

( ilość produktów: 6 )

Wełna mineralna większości osób kojarzy się z branżą budowlaną, gdzie służy do wyciszania i termoizolacji. Równie przydatna jest jednak także w ogrodnictwie. Używa się jej np. w przypadku upraw pomidorów w szklarniach. Produkt nie reaguje chemicznie z pożywkami, co pozwala na precyzyjne dawkowanie substancji pokarmowych. Ponadto tworzywo odznacza się wysokimi parametrami w zakresie przepuszczalności powietrza. Dzięki temu zależnie od pory roku lub warunków pogodowych możemy dostosować poziom wilgotności do potrzeb roślin. Co ważne, produkt nawet po zamoczeniu można osuszyć, a następnie raz jeszcze wykorzystać. To istotny atut na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Wełna mineralna posiada jeszcze jedną zaletę. Równomiernie dobiera czynniki potrzebne uprawom do wzrostu, czego nie można powiedzieć o wszystkich podłożach organicznych. Warto wspomnieć także o cenie produktu. Na stronie www.domowauprawa.pl zadbaliśmy, by koszty zakupu były jak najniższe.

Tanio, a dobrze

To nieprawda, że wszystko, co dobre, musi sporo kosztować. Dowodem na to są najwyższej jakości produkty oferowane w naszym sklepie. Za zaledwie kilkanaście złotych można kupić matę Grodan Master. To profesjonalny sprzęt wzmacniający korzenie młodych roślin, a co za tym idzie - przyspieszający ich rozwój. Pozwala on wegetatywnie i generatywnie stymulować uprawy. Struktura urządzenia składa się z dwóch warstw o specjalnych właściwościach zapewniających okazom optymalne warunki wzrostu. W naszej ofercie nie można przejść również obojętnie obok produktów Grodan Taca. To wygodna tace do kiełkowania nasion w kostkach. Można dokupić je również jako osobne akcesoria. Ułatwiają one proces ukorzeniania, pozwalają w prosty sposób kontrolować m.in. przepływ wody, substancji odżywczych oraz poziom Ph w podłożu. Wełna mineralna to rozwiązania o atrakcyjnej cenie sprawdzające się w wielu ogrodach, domach i mieszkaniach.

Zaufaj profesjonalistom

Na rynku zaawansowanego ogrodnictwa działamy od kilkunastu lat. Swoje doświadczenie stale powiększamy, bo wiemy, że rośliny potrzebują najwyższej jakości produktów. Zdajemy sobie również sprawę, jak wymagająca jest opieka nad uprawami, dlatego równie mocno zależy nam na stałym poprawianiu komfortu pracy wszystkim miłośnikom roślinności. Efekt tych działań to coraz większy asortyment. Doceniło go już wiele uznanych na rynku marek oraz instytucji. Znajdują się wśród nich np. Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu oraz liczne uniwersytety. Sklep Domowa Uprawa oceniło pozytywnie już także wiele prywatnych firm, które dzięki naszemu asortymentowi podniosły wydajność produkcji i jakość plonów, co przełożyło się na większe wpływy w budżecie przedsiębiorstwa. O klientów troszczymy się na wielu polach. Kolejne z nich to wysyłka towaru. Dbamy, aby firma kurierska dostarczyła zamówienie jak najszybciej. Warto już dziś dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

pixel