Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

GROWBOXY / NAMIOTY UPRAWOWE

( ilość produktów: 136 )

Miłośnicy świeżych warzyw i owoców z całą pewnością zainteresują się namiotami uprawowymi, które umożliwią rozpoczęcie własnej hodowli. Domowa uprawa pozwoli zmniejszyć koszty nabycia tego rodzaju produktów, a także da większą kontrolę nad ich jakością. Taka hodowla wiąże się jednak z pewnymi wyzwaniami, z którymi musi się zmierzyć każdy początkujący i doświadczony hodowca. To między innymi niewystarczająca ilość światła, brak przestrzeni lub też przenikanie zapachów z zewnątrz. Profesjonalne namioty uprawowe pozwolą na zagwarantowanie najlepszych warunków dla rozwoju warzyw i owoców. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką ofertę tego produktu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zaletami płynącymi z użytkowania growboxów.

Namioty uprawowe dla komfortowej hodowli

Każda uprawa wymaga określonej przestrzeni. W wielu przypadkach trudno jednak wyodrębnić wystarczającą ilość miejsca, w którym dodatkowo zachowane będą odpowiednie warunki do rozwoju hodowli. Namioty do uprawy roślin to idealne rozwiązanie, produkt łatwo bowiem zmontować, a dodatkowe uchwyty na lampy i wentylatory pozwalają zapewnić optymalne warunki wewnątrz namiotu. Growbox może znaleźć się w nieużywanym pokoju, na strychu lub w piwnicy. Wszystko uzależnione jest od jego wielkości i potrzeb hodowcy. Oczywiście należy również pamiętać o zapewnieniu optymalnych warunków. W pomieszczeniu nie może być zatem za zimno ani za gorąco.

Wysokiej jakości growboxy

Wysokiej jakości growboxy, które spełnią różnorodne oczekiwania klientów, można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W przypadku niewielkich upraw sprawdzi się na przykład Dark Street 120 R 4.0. Namiot ma wymiary wynoszące 120 x 120 x 198 cm. Całość wykonana została z mocnego i wytrzymałego materiału. Dodatkowo produkt charakteryzuje się również światłoszczelnością. Lekki stelaż pozwala na szybki i bezproblemowy montaż, nawet osobom nieposiadającym w tym zakresie dużego doświadczenia. Wodoodporny materiał świetnie sprawdza się przy kontakcie z wodą i wilgocią.

W ofercie znajdzie się również coś dla hodowców zajmujących się uprawą na szerszą skalę. Nasz sklep oferuje growbox o wymiarach 600 x 300 x 250 cm. Namiot uprawowy RoyalRoom® Classic to wysokiej jakości pomieszczenie do uprawy roślin. Ekologiczny i gruby materiał wykazuje właściwości odbijające światło. Dodatkowo można go prać, przez co łatwiej utrzymać należytą czystość. Dużą zaletą prezentowanego rozwiązania jest z całą pewnością nośność konstrukcji, która wynosi 280 kg. Mocne, stalowe łączniki i wodoszczelność gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Namiot zasuwany jest za pomocą suwaka, co znacznie ułatwia jego rozkładanie i składanie.

Jeśli chcą Państwo kupić tanio growbox, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Można tu znaleźć produkty, które doskonale dopasują się do stawianych oczekiwań, zapewniając komfort, wygodę, bezpieczeństwo i sukces w każdej hodowli. Cały asortyment wykonany został z najlepszych jakościowo materiałów. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani wysoką jakością świadczonych przez nas usług. Namioty do uprawy roślin to rozwiązanie, które warto przetestować samemu. Zapraszamy i zachęcamy do sprawdzenia produktów dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

pixel