Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Cyfrowe zasilacze (balasty) HPS / MH

( ilość produktów: 15 )

Uprawa roślin nie może odbywać się bez odpowiedniego oświetlenia. Ma ono szczególny wpływ na skuteczny ich wzrost. Dodatkowo odpowiada za prawidłowy rozwój roślin na każdym etapie, począwszy od kiełkowania, po kwitnienie. Należy zatem wyposażyć się w specjalnie dostosowane lampy oraz zasilacze. Dzięki temu światło w każdym momencie będzie dostarczane na najwyższym i odpowiednim poziomie. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów oświetlenia w uprawach są lampy HPS. System sodowy pozwala na dostarczenie roślinom energii niezbędnej do przeprowadzania procesu fotosyntezy. Lampy HPS charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i bardzo dużą mocą, przez co mogą oświetlić dość duży obszar. Cieszą się więc dużym zainteresowaniem i stanowią niezbędny element wyposażenia w wielu uprawach. Dostarczają odpowiedni rodzaj światła wpływający na odpowiedni rozwój oraz wzrost roślin. W celu oświetlenia uprawy metodą sodową HPS wymagane jest jednak użycie odpowiedniego zasilacza, który będzie pozwalał na kompleksowe działanie urządzenia.

Szeroki wybór zasilaczy HPS

Zasilacze dostępne są także pod nazwą układu zapłonowego, uruchamiającego lampy oraz żarówki HPS. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy kompleksowy asortyment oświetleniowy, pozwalający na stworzenie roślinom odpowiednich warunków rozwoju. Można w nim znaleźć układy zasilające, w tym specjalne zasilacze do lamp HPS, pełniące funkcję niezbędnego elementu do uzyskania prawidłowego działania. Udostępniamy różnego rodzaju zasilacze, zarówno w mniejszych, jak i większych formach. Prezentujemy modele o mocy 250W, 400W, 600W czy nawet 1000W. Ich dobór zależy głównie od indywidualnych potrzeb klienta oraz wielkości uprawianego podłoża.

Zasilacze HPS - istotny czynnik solidnego działania oświetlenia

Zasilacz HPS to niezbędny element potrzebny do uruchomienia lampy oraz żarówki HPS. Bez układu zapłonowego oświetlenie nie pozwala na kompleksowe działanie. W związku z tym oferowane zasilacze są jednym z najważniejszych czynników, od których zależy jakość i praca światła. W naszym sklepie przygotowaliśmy najwyższej jakości asortyment, który pozwoli na bardzo długie i sprawne działanie żarówek. Dzięki temu klienci uzyskują funkcjonalność oraz wydajność na najwyższym poziomie. Prezentujemy zasilacze HPS elektroniczne, wyposażone w pilot zdalnego sterowania, co zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Są bardzo ciche, lekkie, nie powodują nagrzewania się, co ważne - pozwalają na energooszczędność, za co odpowiada dużo mniejsze zużycie prądu. Zostały zaprojektowane w sposób niezwykle inteligentny, zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

Stopniowa regulacja mocy i zaawansowane właściwości zasilaczy do lamp HPS

Udostępniamy modele ze stopniową regulacją mocy i zaawansowanymi możliwościami. W ofercie można znaleźć kompletny układ zapłonowy Lumatek, który dzięki nowoczesnej technologii Super Lumen potrafi zwiększyć wydajność świetlną żarówki nawet o dodatkowe 10% w porównaniu do modelu podstawowego. Dodatkowo zasilacze do lamp HPS, prezentowane w naszym asortymencie, charakteryzują się niską temperaturą pracy, co wydłuża żywotność wszystkich elementów. Dzięki temu modele zachwycają najwyższą jakością wykonania, solidnością oraz wytrzymałością. Zasilacze posłużą przez stosunkowo długi czas, gwarantując skuteczne i kompleksowe działanie każdej lampy. Oferowane modele pochodzą od renomowanych producentów, którzy słyną z trwałych i zaawansowanych urządzeń. To m.in. GIB Lighting, Elektrox czy Nanolux. Propozycje zasilaczy HPS świetnie sprawdzają się jako układ zapłonowy oświetlenia uprawy. Gwarantują jakość oraz trwałość działania nawet w niekorzystnych warunkach.

pixel