Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tacki, Kostki, Krążki, ziemia do Kiełkowania / Klonowania

( ilość produktów: 29 )

Ze względu na nieustannie zmieniający się klimat, nieregularne opady oraz coraz częstsze susze wielu hodowców boryka się z problemem kiełkowania, a także klonowania roślin. Podczas procesu kiełkowania nie pomaga również niezwykle zmienna pogoda w okresie jesienno-zimowym. Dlatego z myślą o wszystkich miłośnikach ogrodnictwa w swojej ofercie uwzględniliśmy nie tylko specjalistyczne podłoże do kiełkowania, ale także tacki do wysiewu czy wysokiej jakości preparaty wspomagające proces klonowania od niezwykle cenionych producentów na rynku ogrodniczym w nieporównywalnie atrakcyjnych cenach. Koniecznie warto sprawdzić naszą aktualną ofertę i zamówić niezbędne do efektywnej hodowli akcesoria.

Dlaczego warto zdecydować się na specjalistyczną ziemię do kiełkowania?

Dobór odpowiedniej ziemi do kiełkowania ma ogromne znaczenie, a dlaczego? W przypadku, gdy zdecydujemy się na wysokiej jakości produkt, aczkolwiek nieposiadający odpowiedniego składu lub uprzednio skażony patogenami chorobotwórczymi, to kiełkujące rośliny mają niezaprzeczalnie nikłe szanse na przeżycie, a klient na zebranie efektywnych plonów. Podłoże do kiełkowania powinno być przede wszystkim wolne od jakichkolwiek patogenów, a zarazem niezwykle lekkie, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć produkty od takich producentów, jak EazyPlug oraz Canna. Ziemia do wysiewu i pikowania od EazyPlug gwarantuje nie tylko odpowiednią cyrkulację wody oraz powietrza, niezbędną do osiągnięcia wysokiej wilgotności oraz pożądanej temperatury, ale także wysoką kiełkowalność oraz łatwość w transporcie substancji odżywczych w podłożu. Gleba Canna Terra Seed Mix natomiast ułatwia transport wody w podłożu. Jednak w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku dzięki dodatkowemu, mocno oczyszczonemu kokosowi pozwala na utrzymanie stabilnego poziomu wilgoci, stanowiąc doskonałą ziemię do kiełkowania, zarazem zwiększając prawdopodobieństwo przyjęcia się sadzonek.

Tacki do wysiewu nasion - do wyboru, do koloru

Tacka do wysiewu nasion to doskonałe rozwiązanie dla każdego hodowcy, który chciałby pozyskać znacznie więcej plonów niż zazwyczaj. Produkty przede wszystkim zapewniają świetny przepływ wody oraz powietrza, tym samym gwarantując odpowiednie środowisko do kiełkowania roślin. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć m.in. tacki do wysiewu od cenionych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że z pewnością spełnią najwyższe wymagania. Oferujemy akcesoria od Root Riot 24, prawdziwe bestsellery na rynku ogrodniczym, które wyróżniają się uniwersalnością, a zarazem wielokrotnością użytkowania. Proponowana przez nas tacka do wysiewu doskonale sprawdzi się w połączeniu z kostkami od tego samego producenta zarówno na zewnątrz, jak i do upraw domowych. Oprócz tego oferujemy akcesoria od EazyPlug, które zostały całkowicie wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego, równocześnie posiadając optymalną wartość pH i EC. Co więcej, tacki do wysiewu od EazyPlug umożliwiają dobre odżywianie już w pierwszych tygodniach życia rośliny. W ofercie uwzględniliśmy również tace od Grodan o wysokiej przenikalności tlenowej oraz szybkiej wchłanialności, dzięki czemu każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie u nas idealny produkt do swojej hodowli.

Preparaty wspomagające rozwój pędów matek do domowego użytku

Oprócz wysokiej jakości ziemi do kiełkowania oraz tacek do wysiewu nasion w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć również wyróżniające się niezwykłą skutecznością, a zarazem przystępne cenowo preparaty wspomagające rozwój pędów matek niezbędnych podczas procesu klonowania. Bez zastanowienia możemy polecić m.in. produkty od Evoplon, a dokładnie Multipęd Wigor, który stymuluje oraz pozytywnie wpływa na zdrowie roślin przeznaczonych do produkcji sadzonek. Preparat nie tylko wspomaga rozwój pędów, ale także regenerację roślin po ich odcięciu. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas uprawy hydroponicznej, jak i glebowo/kompostowej. Co jednak najważniejsze można stosować go z innymi produktami w celu osiągnięcia większej ilości plonów. Preparat jest dostępny o dwóch różnych pojemnościach - 100 ml oraz 1 l, dzięki czemu można dostosować jego ilość do indywidualnych potrzeb.

Gdzie można zakupić niezbędne akcesoria do kiełkowania i klonowania?

Wielu hodowców zastanawia się, gdzie może zakupić sprawdzone akcesoria, takie jak proponowane przez nas tacki do wysiewu nasion, podłoża do kiełkowania, a nawet preparaty stymulujące rozwój pędów. Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta. Takowe wyposażenie można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Oczywiście istnieje wiele zalet, a nawet wad, które pozwalają finalnie zadecydować, od kogo zakupimy niezbędne dla nas produkty. Niemniej decydując się na złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, można mieć gwarancję niezwykle atrakcyjnej ceny, a także zapoznać się z informacjami dotyczącymi produktu. Dodatkowo nie trzeba wychodzić z domu, a artykuły pojawią się pod wskazanym adresem w ciągu kilku najbliższych dni. Z tego też względu gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej, gdyż gwarantujemy, że produkty z pewnością sprostają wszelkim oczekiwaniom.

pixel