Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ziemia / Gleba

( ilość produktów: 27 )

Odpowiednia gleba uratuje życie wielu roślinom. Stwierdzenie dotyczy poprawnie dobranej gleby. To jeden z wielu podstawowych elementów, o które musi zadbać każdy ogrodnik. Wysokiej jakości ziemia do roślin dostarcza im niezbędnych składników pokarmowych oraz efektywnie magazynuje wodę. Gdy dołożymy do tego nieco słońca oraz powietrza, otrzymujemy kompletną mieszankę, która sprawia, że nasze uprawy są bujne i zdrowe. Ma to znaczenie dla każdego amatora flory, bo przecież wszystkim zależy, aby trud włożony w opiekę przynosił wymierne efekty. Gleba musi posiadać najwyższej klasy parametry. Takie też są produkty oferowane na stronie www.domowauprawa.pl. Współpracujemy jedynie z uznanymi producentami, bo szanujemy pracę ogrodników i nie chcemy, by proponowane akcesoria mogły zaszkodzić roślinom. Zadbaliśmy nie tylko o szeroki wybór asortymentu, ale także atrakcyjne ceny. Przypadną one do gustu amatorom ogrodnictwa o różnej zasobności portfela.

Krótkie vademecum o ziemi

Gleba do roślin musi być odpowiednio dobrana. Jak jednak to osiągnąć? Do roślin ozdobnych nada się np. ziemia kompostowa. Posiada zróżnicowany skład o dość dużej zawartości próchnicy pokarmowej, która rozkładając się, zapewnia szereg korzyści. Ciekawe rozwiązanie stanowi torf. Wyróżnia się: torf wysoki, przejściowy i niski. Każdy pełni inne zadania, np. wysoki sprawdza się przede wszystkim w uprawie warzywa, gdyż sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego. Nie sposób wymienić wszystkich rodzajów podłoża. Można jednak trzymać się jednej, uniwersalnej rady. Zawsze warto poświęcić nieco czasu na zdobycie informacji o interesujących nas uprawach, aby dobrana ziemia nie zaszkodziła roślinom, a wspomagała ich rozwój. Pozwoli to oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów, niezadowolenia z efektów oraz nieplanowanych wydatków.

Oferta dla prawdziwych pasjonatów

Sklep Domowa Upraw to miejsce stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Ogrodnictwo traktujemy bardzo poważnie. Posiadamy jedynie najwyższej klasy produkty. Wyjątku nie stanowi tu ziemia do roślin. Polecamy m.in. produkt ECO BISON Terra Professional. To specjalna kompozycja torfu sphagnowego. Znajdzie on zastosowanie w przypadku roślin o średnich wymaganiach pokarmowych. W swoich zasobach warto posiadać również CANNA Terra Professional. W jej składzie znajdziemy mieszankę oczyszczonej gleby, perlitu, kompostu, worm humusu oraz porcję składników odżywczych. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt wartych polecenia pozycji. Niezależnie od wyboru można mieć jednak pewność, że nabyło się towar spełniający najwyższe standardy jakościowe. Zamówienia dostarczamy na dwa sposoby: za pomocą tradycyjnej poczty kurierskiej lub paczkomatów.

pixel