Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Water / Aqua Farm

( ilość produktów: 4 )

Water / Aqua Farm to wysokiej klasy system hydroponiczne, które są w pełni samodzielne i kompletne. Niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzą się w użytku hobbystycznym, umożliwiając hodowlę niemalże każdej rośliny w bardzo komfortowych warunkach. Aqua Farm, to pierwszy system hydroponiczny, który został zaprojektowany i wdrożony na rynek przez Lawrence Brooke 25 lat temu w Kalifornii. Co więcej, są nie tylko użyteczne dla domowych miłośników ogrodnictwa, pozwalają również na wygodną hodowlę roślin matek. Każdy z dostępnych w naszym sklepie systemów różni się od siebie swoimi wymiarami, pozwalając zapewnić miejsce dla wszystkich uprawianych przez nas w systemie hydroponicznym roślin. Aqua Farm pomieści w sobie od jednej do sześciu roślin w zależności od ich rozmiarów i można go w łatwy sposób rozbudować o kolejne zestawy.

Water / Aqua Farm niezawodny system hydroponiczny dla Twojego domu

W kompletnych systemach Water / Aqua Farm można z powodzeniem hodować świeże zioła, a także przepiękne rośliny dekoracyjne. Dla osób, które chcą stworzyć niewielką uprawę doskonałym wyborem jest GHE WaterPack-ACS, który składa się z czterech doniczek i z aktywnego zbiornika centralnego. Cały system jest kompletny i od razu gotowy do użycia. Prostota obsługi wszystkich dostępnych w naszym sklepie systemów Water / Aqua Farm pozwala każdemu stworzyć swój mały kącik do z automatyzowanej uprawy hydroponicznej. Każdy z możliwych do zakupu zestawów doskonale sprawdza się jako samodzielny system, który w razie potrzeby możemy z łatwością rozbudować o kolejne produkty z serii Water / Aqua Farm

Wysokiej jakości systemy do nawadniania domowych roślin

Każdy system Water / Aqua Farm możemy zamontować niemalże w każdym miejscu w naszym domu, a także w takich przestrzeniach jak biuro. Różne rozmiary gotowych kompletów umożliwiają rozpoczęcie uprawy zgodnie z naszymi potrzebami. GHE Aqua Farm, to system, który ma zbiornik o wymiarach 45 x 45 x 43 cm, a jego pojemność wynosi 35 litrów dla wody / 25 litrów dla granulatu ceramicznego. Cały zestaw został wykonany wytrzymałego i odpornego na porost glonów tworzywa sztucznego. Co więcej, łatwość obsługi sprawia, że jest to wygodny system dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uprawą roślin. Dodatkowo w komplecie znajduje się system napowietrzający, który doskonale odżywia korzenie naszych hodowanych roślin. System łatwo zintegrować Controller ACS, który podaje roztwór odżywczy. Dostępne w naszym sklepie system Water / Aqua Farm są przeznaczone do uprawy wielu różnorodnych roślin i możemy je w łatwy rozbudowywać.

pixel