Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SMS Alarm

( ilość produktów: 6 )

Ogród stanowi zielone serce domu. Zresztą z powodzeniem mały ogródek możemy zaprojektować także na balkonie w mieszkaniu. Stworzy to niewielką oazę, w której będziemy mogli odpocząć po trudach codziennego dnia. Pielęgnacja roślin to jednak wymagające zajęcia, ale na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań ułatwiających opiekę nad florą. To nieoceniona pomoc zarówno dla wytrawnych weteranów ogrodnictwa, jak i osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uprawą. Jedną z ciekawych innowacji są z pewnością urządzenia wyposażone w alarmy SMS. Sprzęt ten przyda się nie tylko w przypadku zewnętrznych prac, ale także, gdy hodujemy rośliny wewnątrz własnych, czterech kątów. Tego rodzaju produkty oferujemy właśnie na stronie www.domowauprawa.pl. Dbamy o najwyższą jakość proponowanych rozwiązań, stawiając na komfort i zadowolenie zamawiających. Już teraz warto dołączyć do grona naszych klientów.

Wszystkie informacje w zasięgu ręki

Telefony już dawno straciły swoje podstawowe znaczenie. Dziś m.in. wykonywanie połączeń zostało rozszerzone o dodatkowe funkcje. Można to wykorzystać także w ogrodnictwie. Powstał szereg urządzeń, które za pośrednictwem automatycznych wiadomości pomagają w zarządzaniu domową roślinnością. Alarmy SMS to obecnie wręcz nieocenione wsparcie. Jeden z takich sprzętów jest specjalny kontroler. To informatyczna centrala zbierająca informacje np. o: dymie, ruchu, temperaturze, wilgotności czy też stężeniu dwutlenku węgla. Liczne czujniki można podłączyć według indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Co jednak najważniejsze, urządzenie ma funkcję wysyłania informacji. Dzięki temu możemy otrzymywać dane na dwa, wybrane numery telefonów. System przyda się, gdy hodujemy rośliny na większą skalę, ale będzie także stanowił efektywne zabezpieczenia mieszkania lub domu na wypadek niespodziewanych sytuacji.

Wygoda jest bezcenna

Na rynku zaawansowanego ogrodnictwa działamy od kilkunastu lat. To nasza pasja, a więc łatwiej nam zrozumieć potrzeby innych amatorów upraw. Wiemy, że hodowla roślin to zadanie wymagające czasu oraz cierpliwości, ale i to czasem nie wystarczy. Wychodzimy zatem naprzeciw różnym potrzebom, stale rozwijając nasz asortyment. Urządzenia wyposażone w alarmy SMS to kolejny krok w kierunku bardziej efektywnego ogrodnictwa. Mogą pełnić istotną funkcję w przedsiębiorstwie. Lepsze zarządzanie uprawami to większa wydajność, a co za tym idzie - wyższe dochody w firmowym budżecie. Warto nam zaufać, bo oferowane przez nas produkty doceniło już wielu profesjonalistów. W tym gronie znaleźli się m.in.: Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu oraz wiele cenionych, prywatnych firm. W trosce o komfort naszych klientów oferujemy różne możliwości dostawy. Zamówienie może być dostarczone pod drzwi przez firmę kurierską lub do paczkomatów.

pixel