Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SYSTEMY HYDRO / AEROPONICZNE

( ilość produktów: 239 )

Uprawy aeroponiczne to szansa na stworzenie swojej własnej uprawy roślinnej w warunkach domowych. Dzięki rozwojowi technologii każdy z nas może dziś we własnym domu podjąć się uprawy wybranych roślin pomimo tego, że na pierwszy rzut oka nie posiadamy do tego odpowiednich warunków. W tym dziale prezentujemy Państwu naszą ofertę urządzeń i rozwiązań, które sprawią, że możemy podjąć się uprawy wybranych przez nas roślin we własnym domu. System aeroponiczny wymaga stosowania nowoczesnych rozwiązań, które dostępne są w naszej ofercie. Efekty mogą przejść nasze najśmielsze oczekiwania! Jeżeli marzy się Państwu piękna, bogata w plony, domowa uprawa - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej oferty.

System aeroponiczny - jak to działa?

System aeroponiczny to system upraw, który nie jest oparty na środowisku stałym, jakim jest oczywiście uprawa ziemna. Rośliny uprawiane są na specjalnych płytach, dzięki czemu mamy stały i dokładny wgląd w ich rozwój oraz pełny dostęp do ich korzeni. W ofercie znajdą Państwo mnóstwo zestawów stworzonych do tego typu uprawy. Oferujemy systemy zawierające nawet po kilkadziesiąt doniczek, nierzadko ze wbudowanym systemem nawadniającym. Hydro systemy stosowane w przypadku takich upraw są oparte na sporych zbiornikach wodnych, które są połączone z każdą doniczką. Dzięki temu, mamy do czynienia tak naprawdę ze zautomatyzowanym systemem, który w regularny sposób zapewnia nawodnienie naszym sadzonkom.

Hydro system - szeroka oferta

W ofercie sklepu uwzględniliśmy między innymi gotowe systemy aeroponiczne z systemami nawadniającymi, wielolitrowe zbiorniki na deszczówkę, zestawy filtracyjne, regulatory zużycia wody, chłodziarki do wody, kroplowniki, dyski napowietrzające czy zestawy odżywek do roślin. Oznacza to, że znajdą u nas Państwo komplet produktów potrzebnych do rozpoczęcia własnej uprawy aeroponicznej, która - co najważniejsze - w przypadku prawidłowego prowadzenia przyniesie naprawdę zadowalające plony. Odpowiedni rozkład doniczek połączony z dobrze dopasowanym hydro systemem sprawia, że rośliny rosną tak samo, a nawet lepiej aniżeli w warunkach naturalnych. 

Własna uprawa w domowych warunkach

Jeżeli są więc Państwo zainteresowani stworzeniem swojej własnej, hydro lub aeroponicznej uprawy w domowych warunkach - serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentujemy komplet sprzętu, dzięki któremu jest to możliwe. Bezglebowa uprawa roślin opartych na wodnych pożywkach to rozwiązanie skrojone na miarę naszych czasów - minimum przestrzeni - maksimum wydajności i bogate plony. Czy taka wizja wydaje się być dla Państwa interesująca? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy służą pomocą - zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

pixel