Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NAWOZY

( ilość produktów: 812 )

Rośliny, aby prawidłowo rosnąć i się rozwijać potrzebują wielu czynników, które składają się na ten proces. Jest to między innymi natężenie promieni słonecznych, odpowiednio dostosowana temperatura powietrza, dostęp do wody i substancji odżywczych, żyzna gleba czy przepływ tlenu. Produktami, które mogą wspomóc roślinę, usprawnić wiele jej procesów, a nawet działać ochronnie przed zagrożeniami, są nawozy. Prawidłowo stosowane mają zbawienny wpływ na uprawy. Istnieje wiele różnych rodzajów nawozów, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Wykazują więc działanie ogólnie wspomagające stan hodowli, jaki i wpływają na konkretne jej elementy i problemy.

Nawozy i ich wpływ na różne etapy rozwoju roślin

Wybrane grupy nawozów działają na poszczególne etapy życia roślin. Pierwszą fazą, która wymaga wspomagania jest jej wzrost i kwitnienie, które są początkowym i najważniejszym poziomem rozwoju rośliny. Jego prawidłowy przebieg determinuje całość procesu rozrostu. Niektóre sadzonki wymagają konkretnych substancji odżywczych, aby mogły rozkwitnąć - na przykład, nawozy wspomagające kwitnienie i wzrost są szczególnie ważne do prawidłowego rozkwitu medycznej marihuany. Kolejną grupą nawozów są te produkty, które działają na zasadzie stymulatorów, boosterów oraz ukorzeniaczy. Pozytywnie wpływają na wzrost rośliny i uskuteczniają wzrost elementów, które przekładają się na większy i szybszy plon.

Nawozy do marihuany i nie tylko - jakie są ich zalety?

Ukorzeniacze mają nieoceniony wpływ na rozwój i utrzymanie korzeni w prawidłowym stanie. Organiczne nawozy i biologiczne modyfikatory powodują pozytywne zmiany w komórkach roślinnych, dostarczając im niezbędnych substancji. Nawozy do ziemi poprawiają ogólny stan upraw oraz chronią rośliny przed zbyt wysokim stężeniem soli oraz pleśnią. Nawozy mają różnorodne właściwości - ich poprawnie stosowane mogą być sposobem na płodną i zdrową uprawę wszystkich roślin. W zrównoważonej i prawidłowej uprawie, ważne jest aby odpowiednio dobierać potrzebne produkty do zastosowania przy działaniach ogrodniczych. Używanie wyselekcjonowanych i wartościowych produktów, jakimi są prezentowane nawozy, znacznie wpływa na wzrost i rozwój hodowanych roślin.

Wiodący producenci nawozów do marihuany oraz konopi

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką ofertę nawozów wielu marek. Dostępne są produkty firmy takich jak HESI, GROWTH TECHNOLOGY, BIO TABS, BIO NOVA, GHE, GENERAL ORGANICS, DUTCHPRO, GUANOKALONG, MICROBE LIFE, GREEN PLANET, POWDER FEEDING, EVOPLON, ADVANCED NUTRIENTS, HUMBOLDT, NO MERCY, CANNE, PLAGRON, CRYSTAL TOP, HOUSE & GARDEN, BIOBIZ, ATAMI oraz BAC. Poszczególni producenci specjalizują się w różnych typach nawozów i proponują różne produkty - na przykład Green Planet specjalizuje się w nawozach wspomagających prawidłowy wzrost medycznej konopi, natomiast producent Evoplon produkuje odżywki przeznaczone do pobudzenia kwitnienia u roślin kwiatowych. Zapotrzebowanie na konkretny nawóz wytwarza się z charakteru hodowli. Różne rośliny mają odmienne potrzeby, a ich uprawa może napotkać różnorodne problemy.

pixel