Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstraszacze zwierząt

( ilość produktów: 2 )

Dzikie zwierzęta mogą bardzo uszkodzić nasze uprawy i przydomowy ogród z tego powodu w naszej ofercie można znaleźć takie akcesoria jak odstraszacze zwierząt. Naturalne środki Kunagone zabezpieczają przed wtargnięciem niechcianych szkodników. Co więcej, możemy je również zastosować w naszym samochodzie, aby zabezpieczyć instalację elektryczną i zapobiegać wejściu małych zwierząt pod maskę naszego samochodu w sezonie zimowym. W naszym sklepie dostępne są środki, które skutecznie odstraszają zwierzęta, ale nie są dla nich szkodliwe, dzięki czemu chronimy nasz ogród, a przy tym nie naruszamy naszego środowiska. Wygodne w użyciu pozwolą zapewnić bezpieczeństwo zarówno nam, jak i dzikim zwierzętom.

Skuteczne i naturalne odstraszacze zwierząt

Środki dostępne w naszym sklepie internetowym można bezpiecznie stosować zarówno w swoim ogrodzie, jak i na poddaszu oraz pod maską naszego samochodu. Odstraszacze zwierząt Kunagone wyzwalają naturalny zapach, który bardzo skutecznie zniechęca kuny i inne dzikie zwierzęta do zbliżania się do tak zabezpieczonego terenu. Woreczek zawiera w sobie specjalną mieszankę, obrobionej termicznie sierści psa z woskiem roślinnym, który ma w sobie dodatkową nutę zapachową odstraszającą zwierzęta. Naturalna formuła sprawia, że odstraszacze zwierząt nie są szkodliwe dla ludzi i nie szkodzą faunie, którą mają trzymać w oddali od naszych upraw.

Bezpieczne dla środowiska środki do ochrony przed dzikimi zwierzętami i szkodnikami

W naszej ofercie znajdziecie również wyjątkowo skuteczne i naturalne środki do ochrony przed kretami. Woreczki umieszcza się w kanale kretowiny, aby odstraszyć niechcianego szkodnika mieszanką sierści psa z woskiem roślinnym. Naturalna kompozycja zapachowa odstrasza zwierzęta i tworzy barierę ochronną przed ich wtargnięciem na teren naszego ogrodu. Co więcej, produkty Kunagone nie robią krzywdy szkodnikom, a jedynie uniemożliwia im długie przebywanie w bliskości z użytym środkiem. Naturalne odstraszacze zwierząt umożliwiają nam ochronę naszych upraw i hodowli przed zniszczeniem. Ponadto każdy woreczek Kunagone uwalnia swój zapach przez 24 godziny na dobę i może skutecznie działać nawet do pół roku. Dlatego naturalne odstraszacze zwierząt świetnie sprawdzają się w zabezpieczaniu zarówno naszych ogrodów i działek, jak i samochodów, czy nawet poddasza przed szkodnikami i dzikimi zwierzętami. Wystarczy je jedynie zawiesić w odpowiednich miejscach, aby zapewnić sobie ochronę przed niechcianymi wtargnięciami i uszkodzeniami naszych roślin.

pixel