Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dripper / Kroplownik / Akcesoria

( ilość produktów: 20 )

Podczas podlewania ręcznego czasami nawet mimo szczerych chęci omyłkowo pomijamy część roślin, przez co w późniejszym czasie okazuje się, że wyrosły one zdecydowanie słabiej od roślin, które z nimi sąsiadują. Dziś rozwój technologii ogrodniczej sprawia, że o braku niedopatrzenia możemy zadecydować dużo wcześniej niż podczas podlewania. Automatyczne zestawy podlewające, które także znajdą Państwo w naszej ofercie, w połączeniu ze specjalnymi kroplownikami sprawiają, że każda z sadzonek otrzyma należytą porcję wody. Wystarczy połączyć kroplownik z rurką nawadniającą i umieścić go w wybranej doniczce.

Kroplowniki - praktyczne i wygodne rozwiązanie 

Kroplowniki patykowe są świetnym rozwiązaniem, które pozwala nam w szybki, łatwy i przyjemny sposób zadbać o dostęp do wody dla każdej z naszych roślinek. Obecność systemu nawadniającego sprawia, że rośliny mogą być nawadniane regularnie i w prawidłowy sposób. Kroplownik z kolei gwarantuje, że żadna z roślin nie zostanie pominięta. Wystarczy połączyć rurki nawadniające z dostępnymi w naszej ofercie kroplownikami i umieścić końcówkę w miejscu, gdzie sadzonka posiada korzenie. Reszta dzieje się w sposób automatyczny dzięki ustawieniom, z których zdecydują się Państwo skorzystać. Kroplowniki wbijane są najlepszą opcją na dotarcie do korzeni każdej z roślin. Jest to tanie i skuteczne rozwiązanie, polecane szczególnie w przypadku upraw domowych.

Kroplowniki wbijane i patykowe - szeroka oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę urządzeń tego typu. Oferujemy kroplowniki różnego rodzaju, posiadające różną długość oraz większy lub mniejszy przepływ wody. Przed wyborem urządzenia warto zapoznać się z jego specyfikacją, po to, by dopasować kroplownik do głębokości swojej sadzonki oraz tego, jak wiele wody będzie ona potrzebować. Poza urządzeniami podlewającymi oferujemy również końcówki zraszające, które są świetnym wyborem w przypadku chęci podlania całego obszaru. Ponadto w tym dziale znajdą Państwo inne akcesoria stworzone do prawidłowego podlewania ogrodu. Są to między innymi: drippery, ograniczniki przepływu wody, uszczelki montażowe czy wężyki do nawadniania kropelkowego.

Kroplowniki w korzystnych cenach

Mimo tego, że w naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie profesjonalny sprzęt, to nasz sklep przygotował naprawdę atrakcyjne ceny. Koszt kroplownika wbijanego w naszym sklepie wynosi mniej niż 1 zł. Dzięki takiej ofercie mogą Państwo indywidualnie zadbać o każdą roślinę, nie wydając przy tym zbyt wielu pieniędzy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty i zaopatrzenia się w zestaw profesjonalnych kroplowników oraz innych akcesoriów ułatwiających roślinom dostęp do wody.

pixel