Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CHŁODZIARKA / Chiller

( ilość produktów: 3 )

W naszym sklepie znajdziecie akcesoria i narzędzia do każdego sposobu uprawy roślin zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Dla systemów hydroponicznych mamy w naszej ofercie wysokiej klasy chłodziarki Chiller, które pozwalają utrzymać niską temperaturę wody. Urządzenie sprawdza się w wielu różnych systemach uprawy, takich jak hydroponiczne, aeroponiczne, RDWC, czy NFT. Chłodziarka do wody jest przeznaczona do roztworów odżywczych i poprzez utrzymanie niskiej temperatury około 18-nastu stopni Celsjusza zabezpiecza również przed przedostaniem się intruzów do naszej wody, którą odżywiamy rośliny. Chłodziarki Chiller dostępne są w naszym sklepie w kilku rozmiarach, dzięki czemu zarówno hodowcy komercyjni, jak i hobbyści mogą znaleźć odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb.

Chłodziarki Chiller do systemów hydroponicznych

Nowoczesne urządzenia, jakimi są chłodziarki Chiller zapewniają odpowiednią temperaturę odżywką, które stosowane są w systemie hydroponicznym. Dodatkowo opcja superschłodzenie może w szybki sposób ochłodzić wodę z 35 stopni do 18 stopni Celsjusza. Temperatura na poziomie 18-20 stopni pozwala zabezpieczyć pożywkę przeznaczoną dla naszych upraw przed różnego rodzaju intruzami. Ponadto chłodziarki Chiller pozostawiają odżywkę mocno natlenioną, dzięki czemu działa ona znacznie skuteczniej, wpływając na zdrowy wzrost i rozwój naszych upraw na każdym etapie. Urządzenie wyposażone jest w bardzo łatwy w obsłudze system sterowania, która umożliwia nam szczegółowo kontrolować chłodziarkę do wody. Ponadto chłodziarkę można z powodzeniem używać do wody morskiej i słodkiej, jej działanie jest takie samo w obu przypadkach.

Wysokiej klasy chłodziarki do wody do systemów hydroponicznych

Chłodziarki Chiller pomagają utrzymać w chłodzie odżywki dla roślin niezależnie od tego, jaka temperatura panuje wewnątrz boxa. Co więcej, pożywka przeznaczona dla naszych upraw pozostaje mocno natleniona za sprawą działania urządzenia chłodzącego. W naszym sklepie możecie znaleźć chłodziarki Chiller w różnych rozmiarach, które mogą chłodzić od 80 do nawet 1000 litrów przy największym rozmiarze. Ponadto większe urządzenie odznacza się także znacznie wyższą szybkością chłodzenia, która utrzymana jest na poziomie 1800-4800 L/H. W każdej z chłodziarek znajduje się także automatyczny system zabezpieczający przed przegrzaniem się urządzenia, dzięki czemu są one bezpieczne w użytkowaniu nawet gdy korzystamy w pełni z ich możliwości. Do chłodziarki Chiller zalecane jest użycie pompy BOYU-10-450-530.

pixel