Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zawieszki do lampy

( ilość produktów: 4 )

Decydując się na uprawę roślin w cyklu całorocznym należy zadbać o kilka ważnych aspektów. Jednym z czynników nie do pominięcia jest światło. To ono zapewnia życiodajną energię, wspomaga przeprowadzenie prawidłowego procesu fotosyntezy. Uprawianie roślin w pomieszczeniach zamkniętych, growboxach, tunelach, szklarniach powinno odbywać się w towarzystwie odpowiedniego natężenia oświetlenia. To dzięki niemu zieloni przyjaciele są w stanie raczyć ogrodników i pasjonatów bogatymi kwiatostanami, soczystą zielenią liści, mięsistymi i ciężkimi łodygami oraz – co najważniejsze dla profesjonalnych growerów – obfitymi plonami.

Zawieszka do lampy – prostota, wszechstronność i personalizacja

Oświetlenie do roślinnych hodowli to nie wszystko! Należy zadbać o odpowiednie akcesoria, które są niczym kropka postawiona nad i. Zawieszki do lampy to niezbędny dodatek. Wydawałoby się, że można go pominąć, niemniej jednak to tylko stereotyp, który postanowiliśmy dziś obalić. Oświetlenie bowiem przy uprawie roślin powinno zostać zamontowane w odpowiedniej odległości. Zachowanie prawidłowej wysokości jest dla zielonych przyjaciół szalenie ważne! W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy wiele ciekawych produktów. Proponowane przez nas zawieszki na lampy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezawodną wytrzymałością i dopasowaniem do oczekiwań najbardziej wymagających. Polecamy więc – chwytaj za myszkę i dokonuj wyboru – zawieszka do lampy melduje gotowość do działania!

Zawieszki w uprawie roślin – jak daleko powiesić lampę od hodowli?

Zastanawiasz się, w jakiej odległości powiesić lampę od roślinnej hodowli? Wszystko zależy od gatunku, który uprawiasz. W tym celu warto zapoznać się z wymaganiami roślin – to właśnie z nich dowiesz się, jakie natężenie światła jest odpowiedne, a co za tym idzie jaka odległość lampy od zielonych przyjaciół powinna być zachowana. Każdy gatunek rośliny rządzi się swoimi prawami – zachowanie prawidłowych warunków determinuje piękny i systematyczny rozwój, dzięki czemu zyski z uprawy roślin w cyklu całorocznym czy też w pomieszczeniach zamkniętych są zawsze zauważalne.

Wysokiej jakości zawieszki na lampy – postaw na funkcjonalność!

Jak już wspominaliśmy, na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego wdzięczy się wiele ciekawych propozycji – zawieszka do lamp Easy Rolls czy Pro Hanger to tylko kilka wysokiej jakości produktów. Zwróćmy uwagę na propozycję firmy Easy Rolls. Zawieszki te polecane są dla odbłyśników z zewnętrznym układem zapłonowym – pasują do większości tego typu produktów, dostępnych na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego. Zawieszki cechuje łatwy montaż i niezwykła wytrzymałość. W naszej ofercie znajduje się model z udźwigiem do 5 kg. Inny, równie ciekawy produkt to zawieszki do lampy firmy Pro Hanger, które wyposażone są w duży, mocny metalowy klips. To właśnie na nim można zawiesić odbłyśnik, lampę, filtr czy wentylator. Cechą zawieszek Pro Hanger jest także bardzo łatwy montaż i przyjemność wynikająca z obsługi produktu. W naszym sklepie internetowym dostępne są modele z udźwigiem do 5 kg i 48 kg. O samych zawieszkach przeznaczonych do oświetlenia czy odbłyśników mówi się, że to gadżet. Niech jednak nie zwiedzie to na pozór mało znaczące określenie – lampa czy odbłyśnik bez odpowiednio dobranych zawieszek nie istnieje! W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są niezawodne i funkcjonalne zawieszki do lamp. Ich zadanie główne to regulacja wysokości oświetlenia, która ma szczególne znaczenie przy rozwoju wzrostu roślin. Okazuje się, że zbyt daleka odległość lamp od upraw może wywołać niepowołane skutki – rośliny zaczną wyciągać się w górę, tym samym tworząc mało estetyczną i mało wydajną hodowlę. To jednak nie wszystko. Oświetlenie o zbyt dużym natężeniu, znajdujące się w zbyt bliskiej odległości od uprawy sprawia, iż liście roślin się przypalają. To natomiast oznacza straty dla ogrodników. Kondycja roślin spada, proces fotosyntezy zostaje zaburzony – brak witalności wywołany przypaleniem oznacza słabsze plony. To zwiastun finansowych strat, a tego każdy ogrodnik, nawet hobbysta pragnie uniknąć, nieprawdaż?

pixel