Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kokos

( ilość produktów: 11 )

Brykiet kokosowy to jedno z wielu rozwiązań stosowanych w ogrodnictwie. Coraz chętniej sięgają po niego nie tylko profesjonalne firmy, ale także prywatne osoby. Czym szczególnym się wyróżnia, że wciąż zyskuje na popularności? Wygląd produktu można uznać za dość niepozorny, bo są to niewielkich rozmiarów, sprasowane krążki lub brykiet. Swój potencjał preparat odsłania dopiero po zamoczeniu w wodzie. Przyjmuje wówczas najczęściej strukturę miękkiej masy, którą z powodzeniem można mieszać np. ziemią ogrodniczą lub wykorzystać do walki ze zbyt zagęszczoną glebą. Taka kompozycja posiada szereg ciekawych parametrów, m.in. dobrze rozprowadza nawozy i substancje odżywcze, a dodatkowo odznacza się odpornością na pleśnie. Ma uniwersalny charakter, jej właściwości pozwalają uprawiać w niej praktycznie wszystko, poczynając od warzyw, a kończąc na ziołach i roślinach ozdobnych. Sprawdzi się także w przypadku okazów doniczkowych.

Niska cena, wysoka jakość

Ogrodnictwo to hobby lub biznes przynoszący wiele radości, ale rośliny wymagają równocześnie wyjątkowej troski i pielęgnacji. Chodzi tu nie tylko o włożoną pracę, ale stosowanie najwyższej jakości preparatów. Zadbaliśmy o nie na stronie www.domowauprawa.pl. Nasi klienci docenili m.in. krążki kokosowe do kiełkowania i klonowania FI. W atrakcyjnej cenie można otrzymać preparat będący wsparciem w procesie ukorzeniania. Posiadamy produkty ekologiczne jak np. Canna COCO PLUS substrat kokosowy. To w 100 procentach organiczne akcesorium ze znakiem jakości RHP. Na naszej stronie znajdują się jedynie sprawdzone preparaty o powtarzalnej charakterystyce. Gdy zdecydujemy się sięgnąć np. po Plagron Cocos Premium, możemy być pewni stabilnego poziomu PH, co z pewnością wpłynie na okazałość upraw i zdrowie. W przeciwieństwie do innych firm oferujemy ziemię kokosową od różnych producentów, by dać klientom możliwość indywidualnego wyboru.

Działamy w Twoim interesie

Najwyższa jakość może istnieć wyłącznie tam, gdzie znajduje się prawdziwa pasja. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem wysokiej klasy produktów ogrodniczych, ale przede wszystkim miłośnikami uprawy roślin. Obecnie współpracuje z nami wiele uznanych firm i instytucji, m.in. Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, co świadczy o tym, że warto nam zaufać. Nie poprzestajemy jednak na raz stworzonej opinii. Wciąż dążymy do uzupełniania oferty o innowacyjne produkty, które sprawdzą się w domu lub przedsiębiorstwie. Wiemy, że słaba jakość wpływa na rozwój roślin i może im zaszkodzić, co generuje niepotrzebne koszty. Korzystając z naszych produktów, nie trzeba się o to martwić. Zadbaliśmy również o kwestię ceny. Wciąż poszukujemy preparatów o najlepszych właściwościach, a jednocześnie atrakcyjnym, czyli niskim koszcie zakupu. Kupując np. ziemię kokosową w sklepie Domowa Uprawa, zyskujesz wygodę oraz pewność jakości w zakresie zamawianego towaru.

pixel