Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ekstrakcja

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii sklepu znajdziesz urządzenia i akcesoria, które są niezbędne do przeprowadzenia procesu ekstrakcji, czyli wyodrębnienia składników z mieszanin za pomocą dobranych rozpuszczalników. Dzięki temu procesowi możesz wydobyć olej z kwiatostanów lub przerobić odpady w formie liści. Oferowane przez nas ekstraktory to wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają na przeprowadzenie procesu w kontrolowanych warunkach. Dzięki temu jest on bezpieczny. Co więcej, dzięki nim możesz uzyskać dobrej jakości produkt przy niskim nakładzie własnej energii. Skuteczne ekstraktory są także łatwe w obsłudze, dzięki czemu ich wybór to bardzo dobra inwestycja. Jeśli nie wiesz, co zrobić z resztek roślin ze swoich upraw, zakup oferowanych ekstraktorów będzie świetnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać oferowane ekstraktory?

W naszych sklepie znajdziesz wysokiej jakości ekstraktory, które zostały wykonane z dbałością o detale przez renomowane marki. Są to dopracowane produkty, które w skuteczny sposób przekształcą kwiatostany, liście czy łodygi roślin w cenny olej. Dzięki nim ekstrakcja przebiegnie szybko i bezproblemowo. Urządzenie zostało skonstruowane tak, by korzystanie z niego było proste i nie wiązało się z dużymi nakładami energii. Cały proces wytworzenia oleju powinien zająć ok. godziny. Co istotne, do jego przeprowadzenia nie jest potrzebne żadne źródło ciepła. Wystarczy gaz do ekstrakcji, który w sklepie dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu cały proces nie jest bardzo kosztowny, co dodatkowo zachęca do zakupu ekstraktora.

Jak przeprowadzić ekstrakcję?

Ekstrakcja to proces, do którego przeprowadzenia potrzebne są suszone kwiatostany, liście czy łodygi, gaz, a także ognioodporna miska. Pierwszym krokiem do uzyskania dobroczynnego oleju jest wsypanie ziół do ekstraktora. Następnie trzeba założyć filtr, szczelnie zamknąć urządzenie i ułożyć je w odpowiedniej pozycji nad miską. Kolejny etap to wciśnięcie przez górny otwór gazu do środka urządzenia i gotowe! Ciekły gaz i ekstrakty olejowe będą teraz przedostawać się do miski, w której po odparowaniu gazu pozostanie czysty olej. Jeśli którykolwiek etap ekstrakcji będzie dla Ciebie niejasny, skontaktuj się z nami, aby upewnić się, jak przeprowadzić ją w bezpieczny sposób.

Ekstraktory do oleju i wiele więcej produktów

W ofercie growshop – „Domowa Uprawa” dostępne są profesjonalne ekstraktory marek MaXtractor i Colibri, a także czysty gaz niezbędny do tego procesu. Jest to najczystszy butan na rynku (99,9994%), dzięki któremu wytworzone ekstrakty będą miały najwyższą jakość. W sklepie znajdziesz oczywiście także wiele innych produktów, które pozwolą Ci na przeprowadzenie procesów końcowych w uprawie. Oferujemy szereg profesjonalnych sprzętów do roślin, wśród których z pewnością znajdziesz te, których potrzebujesz. Zapraszamy na zakupy.

pixel