Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Systemy do przesuwu lamp

( ilość produktów: 4 )

Systemy do przesuwu lamp znacznie ułatwiają uprawianie roślin oraz umożliwiają zastosowanie mniejszej ilości oświetlenia. Szyny wyposażone są bardzo w funkcjonalne silniki, które równomiernie naświetlić zarówno obszary środkowe, jak i te znajdujące się brzegach. W naszym sklepie internetowym DomowaUprawa.pl znajdziecie wysokiej klasy zestawy akcesoriów i całe komplety systemów do przesuwu lamp renomowanego producenta Lightrail. Na jednym silniku można zamontować od jednej do czterech lamp na szynie o długości 2 metrów. Na naszej stronie znajdziecie zarówno kompletne zestawy wraz z szyną, wagonikiem i silnikiem, jak i pojedyncze elementy, które pozwolą rozbudować już zamontowane systemy.

Niezwykle wydajne systemy do przesuwu lamp

Kompletne systemy do przesuwu lamp są świetnym rozwiązaniem do naświetlania pomieszczeń uprawowych. Wydajny silnik dociera do brzegów szyny, dzięki czemu pozwala doświetlić każdą część, nad którą zamontowana jest szyna. Ponadto z łatwością można także ustawić czas zatrzymania. Systemy do przesuwu lamp Lightrail pozwalają powiększyć cały obszar naświetlania bez dokupowania większej ilości sprzętu. Nie tracimy lumenów dla roślin, a mniejsza ilość lamp sprawia, że możemy z łatwością uporać się z problemem zbyt wysokich temperatur w naszym pomieszczeniu uprawowym. Co więcej, jeśli chcemy rozbudować nasz system, to wystarczy dokupić kolejną szynę i wagonik, które z łatwością można połączyć z już zamontowanym silnikiem, aż do 4 równocześnie działających lamp. W ten sposób stworzymy jeden długi ciąg, który dokładnie doświetli każdy kąt naszej uprawy.

Funkcjonalne i oszczędne systemy Lightrail

Proste w użytkowaniu systemy do przesuwu lamp pozwalają nam zmniejszyć ilość sprzętu wymaganego do naświetlenia całej naszej uprawy. Możliwość przedłużenia systemu poprzez dodatkowe wagoniki i szyny sprawia, że cały czas możemy poszerzać obszar przeznaczony do hodowli naszych roślin. Ponadto wszystkie lampy znajdujące się na wagonikach zapewniają jednolite oświetlenie, dzięki czemu nasze rośliny są zawsze odpowiednio naświetlone niezależnie od ich umiejscowienia. Co więcej, w naszym sklepie znajdziecie nie tylko gotowe systemy do przesuwu lamp, ale także bogaty wybór lamp różnych rodzajów, które zamontujecie na zakupionej szynie Lightrail. Odpowiednio dobrane i zamontowane oświetlenie doskonale wpływa na wzrost i rozwój roślin w naświetlanych pomieszczeniach uprawowych. Ponadto systemy do przesuwu lamp producenta Lightrail to bardzo wydajny sprzęt, który przez wiele lat będzie funkcjonował niezawodnie.

pixel