Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FOLIE, MYLAR

( ilość produktów: 14 )

W branży ogrodniczej podstawą jest wiedza o roślinach, ale nawet najlepszy ogrodnik do skutecznej uprawy potrzebuje odpowiednich akcesoriów. Folie ogrodnicze są jednymi z nich. To sprzęt o wielu właściwościach i zastosowaniach. Przydaje się do budowy tuneli, osłony roślin oraz do zabezpieczenia wymagających plonów. Na rynku dostępne są różne modele. Właściwe dopasowanie materiału do potrzeb przynosi naprawdę imponujące efekty. Na stronie www.domowauprawa.pl można znaleźć artykuły najwyższej jakości. Docenili je już m.in. Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dużą wagę przywiązujemy do wysyłki zamówionego towaru. Zawsze zapakowany jest w bezpieczny sposób, gwarantujący uniknięcie uszkodzeń. Nacisk kładziemy również na jak najszybsze dostarczenie sprzętu do klienta pocztą kurierską. Posiadamy również alternatywną opcję, którą są doskonale znane paczkomaty.

Obok tych zalet nie da się przejść obojętnie

Folie ogrodnicze, zależnie od wybranego modelu, charakteryzują się nieco innymi właściwościami. Istotny parametr to np. przepuszczalność i rozproszenie światła. Od niego zależy oświetlenie roślin, które może być strefowe. Do dyspozycji ogrodników oddano także produkty o efekcie antykondensacyjnym. W tej wersji modyfikacji poddawane są krople pary wodnej. Nie wiszą one w powietrzu, a tworzą cienką powłokę, spływając w kierunku boków wyrobu. Zapobiega to powstawaniu na roślinach niepożądanych chorób grzybowych. Popularne na rynku są także modele dodatkowo wzmacniane mechaniczne. Mają one z jednej strony cieńszy materiał, ale jednocześnie znacznie większą wytrzymałość w porównaniu do klasycznych odpowiedników. Sprawdzają się np. do ochrony przed silnym wiatrem. Na rynku dostępne są także m.in. folie: antymgłowe, termiczne czy też fotoselektywne. Wiele możliwości sprawia, że już teraz warto włączyć ten produkt do swojego wyposażenia.

Wszystkie modele znajdziesz na naszej stronie

Wiele opcji w jednym miejscu. Najwyższej jakości folie zgromadziliśmy w jednym miejscu, czyli naszym sklepie internetowym Domowa Uprawa. Zakupów można dokonać, siedząc wygodnie w domowym zaciszu. Wystarczy do tego zaledwie kilka kliknięć, aby pożądany sprzęt trafił pod nasze drzwi. Na stronie jednym z bestsellerów jest Folia DIAMOND DIFFUSION White Lightite. W 100 procentach posiada światłoszczelne parametry. Umożliwiają to specjalne wytłoczenia w kształcie kryształków. Dodatkowo pochłania promieniowanie cieplne, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed termowizją. Dużą popularnością cieszy się również folia refleksyjna. Ten wytłaczany, 3-warstwowy produkt charakteryzuje się membraną minimalizującą zagniecenia. Oferujemy także folię ORCA Grow, sprowadzaną specjalnie dla naszych klientów z USA. Wykazuje ona 99 procent refleksji. Wszystkie folie ogrodnicze dostępne są w cenach przyjaznych dla każdego portfela.

pixel