Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Autopot

( ilość produktów: 138 )

Współcześnie proces automatyzacji dotyczy niemal wszystkich aspektów życia. Wybierając rozwiązania działające w oparciu o komfortowy system, mamy możliwość uzyskania optymalnych wyników zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Jednym z obszarów, który sukcesywnie zyskuje zwolenników, jest hydroponika. Uprawa w wodzie z powodzeniem wykorzystywana jest w profesjonalnej hodowli, a także w domowych warunkach. System AUTOPOT świetnie sprawdza się w szklarniach i namiotach, uwzględniając skalę przemysłową o maksymalnej wydajności. Automatyczny system nawadniający nie wymaga dodatkowych urządzeń. Jest bezawaryjny oraz niezwykle wydajny, co jest szczególnie cenione w rozwoju i optymalizacji kosztów.

Czym charakteryzuje się AUTOPOT?

System AUTOPOT to gotowy zestaw składający się z niezbędnego wyposażenia będącego doskonałym środowiskiem dla rozwoju różnego typu roślin. W centralnym zbiorniku przechowuje się składniki odżywcze oraz wodę, które poprzez rurki dostarczają roztwór. Rośliny otrzymują go zgodnie z potrzebami. Inteligentny system znacząco ułatwia proces uprawy, zapewniając nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo. Pełna automatyzacja w obrębie nawadniania to z pewnością proces w sposób szczególny pomocny początkującym hodowcom lub przedsiębiorcom, których uprawy są wykorzystywane w sposób masowy. System automatycznego nawadniania umożliwia wydajną pracę bez konieczności dodatkowego inwestowania w profesjonalny sprzęt. 

Dlaczego warto wybrać AUTOPOT?

AUTOPOT to jeden z systemów hydroponicznych dostępnych w naszej ofercie. Jego przewagą jest pełna automatyzacja, w zakres której wchodzą niezbędne akcesoria w zestawie bądź elementy do kupienia oddzielnie. Przewagą AUTOPOT jest łatwość oraz intuicyjność obsługi. Pełna automatyzacja bez konieczności kontroli to tylko jeden z czynników przekonujących hodowców do upraw hydroponicznych. Z pewnością korzyścią pozostaje również brak konieczności inwestowania w specjalistyczne i kosztowne programy, inteligentne pompy elektryczne bądź inne urządzenia, które nie tylko są kosztowne w czasie zakupu, ale również zużywają energię. Dzięki optymalizacji kosztów na płaszczyźnie automatycznego nawadniania hodowca ma możliwość rozszerzenia działalności bez obaw o zbyt wysokie nakłady wynikające z automatyzacji systemu. 

Co wchodzi w skład AUTOPOT easy2grow?

W skład AUTOPOT easy2grow wchodzą niezbędne akcesoria umożliwiające wykorzystanie uniwersalnego systemu nawadniającego przeznaczonego dla roślin jadalnych i ozdobnych, tj. niezbędny zbiornik, szybkoschnące złącze z filtrem, podwójne podstawki, doniczki, system dozujący, maty oraz wężyki. Pozostaje nieoceniony w każdym typie hodowli - od uprawy bezglebowej, po wykorzystanie podłoża o zróżnicowanych walorach (ziemi, kokosu czy wełny mineralnej). Podobnie jak pozostałe systemy hydro- i aeroponiczne dostępne w naszej ofercie, tak i w tym przypadku możemy zaproponować dostęp do rozwiązań składających się z różnych wielkości i pojemności dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Prosty, intuicyjny system zadba o wzrost oraz rozwój zdrowych roślin, zagwarantuje udane zbiory bez ryzyka przesuszenia. 

pixel