Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawozy do hydroponiki

( ilość produktów: 7 )

Żeby zapewnić swoim uprawom zdrowy wzrost i rozwój warto wspierać je dobrze dobranymi substancjami odżywczymi. Nawozy do hydroponiki Canna umożliwiają kompleksowo zadbać o nasze rośliny od pierwszych tygodni, dzięki czemu są one niezwykle silne i osiągają optymalne kwitnienie. Ponadto każdy z tych środków doskonale sprawdza się w uprawach z recyrkulacją systemu hydroponiki. W naszym sklepie znajdziecie bogaty wybór różnych rozmiarów, dzięki czemu dopasujecie odpowiednią ilość nawozu do swoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, na stronie naszego sklepu możecie również znaleźć bogaty wybór substratów hydroponicznych, więc z łatwością zakupicie wszystko, co niezbędne do uprawy w systemie hydroponicznym.

Wysokiej jakości nawozy do hydroponiki Canna

Nawozy do hydroponiki Canna to Aqua Vega i Aqua Flores, które można stosować do stymulowania optymalnego wzrostu swoich upraw. Ta profesjonalna pożywka zwiększa żywotność pędów każdej rośliny hodowanej w systemie hydroponicznym. Odżywka Aqua Vega zawiera w sobie krzem oraz kwasy huminowe i fulwowe, oraz stabilizatory pH. Należy ją stosować na etapie wzrostu naszych roślin, a także w pierwszych tygodniach kwitnienia. Żeby zastosować pożywkę, należy wymieszać ze sobą zbiornik A i zbiornik B wraz z wodą w stosunku 1:500, czyli na 200 ml A i 200 ml B dodajemy 100 litrów wody. Całość należy także dobrze wymieszać i zostawić na kilka godzin przed zastosowaniem. Warto pamiętać, aby wznawiać regularne odżywianie naszych upraw dla jak najlepszego efektu odżywek.

Kompletna pożywka dla roślin uprawianych w systemie hydroponiki

Nawozy do hydroponiki Canna Aqua Vega doskonale odżywiają rośliny na etapie ich wzrostu. W momencie kiedy zaczną formować się kwiaty, należy zastosować Aqua Flores. Preparat zawiera niezbędne dla szybko rosnących roślin składniki odżywcze potrzebne na etapie kwitnienia. Zastosowanie Aqua Flores mocno wspiera owocowanie naszych roślin i sprawia, że ich smak jest pełniejszy. Pożywkę można skutecznie stosować na uprawach z recyrkulacją systemu hydroponiki. Ponadto nawozy Aqua Vega i Aqua Flores są bardzo proste w użycie i szybko się rozpuszczają. Oba produkty zawierają wszystkie niezbędne kwasy i substancje odżywcze do stymulacji wzrostu roślin. Ponadto nawozy do hydroponiki Canna to także Canna D-Block, czyli płynny preparat, który zapobiega zatykaniu się systemów hydroponiki minerałami. Koncentrat znajduje się w 1 litrowej butelce, a 10 ml wystarczy na zrobienie 100 litrów roztworu.

pixel