Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Analogowe Układy Zasilające HPS/MH

( ilość produktów: 6 )

W naszym sklepie znajdziesz niezbędne w każdej domowej hodowli roślin analogowe układy zasilające HPS/MH. Modele dostępne w tej kategorii są odpowiednim wyborem między innymi do lamp typu HPS – sodowych, oraz MH – metalohalogenkowych. Wszystkie urządzenia są doskonale wykonane przez i charakteryzują się wieloletnią trwałością, a także łatwą obsługą. Większość z nich została wyposażona między innymi w uzwojenie miedziane, które stanowi ogromny skok jakościowy w porównaniu do uzwojenia wykonanego z aluminium. Poznaj analogowe układy zasilające HPS/MH bliżej.

Czy doświetlanie roślin jest niezbędne?

Rośliny do prawidłowego wzrostu potrzebują czterech podstawowych czynników – właściwej temperatury otoczenia, składników odżywczych, wody oraz oświetlenia, z czego najistotniejszy jest ten ostatni. Rośliny bez dostępu do odpowiedniej ilości światła charakteryzują się spowolnionymi procesami życiowymi i brakiem możliwości wystąpienia prawidłowej fotosyntezy. Wie o tym doskonale wielu domowych ogrodników, którzy stracili swoje cenne plony przez nieodpowiednią dawkę światła słonecznego. Na pomoc przychodzą im lampy o odpowiedniej mocy, sprzyjające rozwojowi roślin.Lampy ułatwiają prawidłowy wzrost roślin, zapewniając im stały dostęp do najlepszego dla nich światła. Większość z nich charakteryzuje się wysoką mocą oraz optymalną temperaturą barwową, która różni się w zależności od typu lampy oraz jej przeznaczenia. Ciekawe jest to, że lampy świecą nie białym światłem, a połączeniem niebieskiego z czerwonym. Każda roślina ze światła słonecznego pobiera jedynie niezbędną długość fal. Tak samo będzie w przypadku żarówek, dlatego przeważnie dana roślina wykorzystuje około 50% jej pełnej mocy. Pobiera głównie niebieską lub czerwoną barwę światła.

Do czego służą analogowe układy zasilające HPS/MH?

Same lampy w technologii HPS – sodowe oraz MH – metalohalogenkowe wymagają do prawidłowej pracy między innymi analogowych układów zasilających HPS/MH o mocy identycznej z daną lampą. To bardzo istotna kwestia. Wielu właścicieli domowej hodowli nie wie, że oba te elementy muszą ze sobą ściśle współgrać. Zasilacze zapewniają stałą dostawę prądu do danej lampy, gwarantując jej prawidłowe warunki do pracy i chroniąc ją przed przegrzaniem za pomocą specjalnych bezpieczników. Nowoczesne modele znajdujące się w naszym sklepie charakteryzują się najwyższym stopniem wytrzymałości i wydajności. Producenci zdecydowali między innymi o wymianie uzwojenia z aluminiowego na miedziane.

Zamów już dziś analogowy układ zasilający HPS/MH w sklepie Domowauprawa.pl!

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie najlepsze urządzenia przeznaczone do zapewnienia odpowiednich warunków rozwoju domowym uprawom i roślinom wszystkich gatunków. Każdy dostępny analogowy układ zasilający HPS/MH pochodzi od znanych producentów, charakteryzuje się pełnym bezpieczeństwem pracy oraz jest oferowany w naszym sklepie w najkorzystniejszej cenie na rynku. Z chęcią doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu telefonicznie lub mailowo. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami jeszcze dziś i złóż zamówienie w naszym serwisie transakcyjnym.

pixel