Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawozy - wzrost / kwitnienie

( ilość produktów: 7 )

Nawozy - wzrost / kwitnienie Bionova są specjalnie przygotowane z myślą o ciągłym i regularnym nawożeniu. Na naszej stronie znajdziecie wysokiej klasy produkty od producenta Bionova, zarówno odżywki na wzrost oraz kwitnienie, jak i ukorzeniacze oraz stymulatory. Co więcej, nawozy zostały przygotowane z myślą o ich zastosowaniu podczas uprawy w glebie. Są to produkty organiczne i z tego powodu nie można ich używać w systemie nawadniania kropelkowego, ponieważ mogą zawierać w sobie dużo grubszych i większych elementów. W naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości nawozy - wzrost / kwitnienie Bionova, które są przygotowane do nawożenia wielu różnych roślin, dzięki czemu będą miały bardzo silne korzenie i nie będzie mi brakować żadnych minerałów.

Wysokiej klasy nawozy organiczne Bionova

Do nawożenia roślin w glebie doskonałym produktem jest Soil-SuperMix, który jest organiczny, dzięki czemu jest wchłaniany bezpośrednio i znacznie poprawia kondycję gleby, do której jest stosowany. W swoim składzie zawiera bardzo dużo substancji odżywczych, które stanowią bardzo wartościową pożywkę dla hodowanych roślin. W naszym sklepie znajdziecie nawozy - wzrost / kwitnienie Bionova Soil-SuperMix zarówno w opakowaniu o wielkości 1 litra, jak i 5 litrów oraz 20 litrów do większych upraw. Nawóz można dawkować od dwóch do czterech razy w tygodniu po 40-50 ml na 10 litrów wody, jego ilość należy dostosować do warunków klimatycznych, a także do gatunku i wielkości uprawianych roślin. Soil-SuperMix to nawóz organiczny, który składa się z takich makroelementów jak NO3, NH4, Mg, Si, czy Ca oraz z chelatowanych mikroelementów, czyli Fn, Zn, B, a także z dużej ilości składników organicznych.

Wybierz nawozy Bionova na okres wzrostu i kwitnienia roślin

Nawozy - wzrost / kwitnienie Bionova doskonale odżywiają rośliny, zapewniając im optymalny i zbilansowany wzrost. W naszym sklepie znajdziecie wysokiej klasy nawóz do uprawy w glebie Soil-SuperMix, a także preparat dostosowany do roślin automatycznie kwitnących, które są coraz popularniejsze ze względu na łatwość ich hodowania. Auto Flowering SuperMix jest odżywką, która jest niezwykle prosta w zastosowaniu i zapewnia długotrwałe, pozytywne efekty nawożenia. Nawóz jest stosowany od trzeciego tygodnia kwitnienia i w swoim składzie zawiera potrzebne do rozwoju roślin składniki odżywcze, które sprawiają, że są one bardzo zadbane, wytrzymałe i zdrowe. Na etapie wzrostu preparat należy stosować nieprzerwanie z każdym podlewaniem.

pixel