Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Programatory czasowe

( ilość produktów: 26 )

Minęły już czasy, kiedy hodowcy nie ingerowali w swoje uprawy. Dziś w tym celu wykorzystuje się odpowiednie narzędzia oraz techniki. W rolnictwie w dużych, małych uprawach wewnątrz pomieszczeń stosuje się światło i ogrzewanie w celu symulacji doskonałego środowiska wzrostu roślin. W związku z tym dzięki stale symulowanym warunkom mogą dawać dużo większe plony, a przez to również pomnażać zyski z ich sprzedaży. Podobnie jest w ogrodnictwie. Utrzymanie i zachowanie ogrodu obejmuje różne aspekty, takie jak podlewanie, zapewnianie odpowiednich warunków wzrostu dla różnych gatunków. W tym celu wykorzystuje się również doświetlanie i dogrzewanie roślin. Istnieje wiele zalet z praktykowania tego rodzaju czynności. Należy jednak pamiętać, że sukces uprawy zależy zazwyczaj od sprzętu, w który się inwestuje i wykorzystuje w ogrodnictwie czy też rolnictwie. Ważne jest jednak, żeby korzystać z nich w optymalny sposób, to znaczy nie przepłacać za rachunki za energię elektryczną. W tym celu pomocne okazać się mogą programatory czasowe.

Jeśli chcesz prowadzić profesjonalne uprawy, nie płacąc przy tym wysokich rachunków za prąd, wykorzystaj programatory czasowe. Zamów szybko i wygodnie online.

Jak działają programatory czasowe?

 

Programatory czasowe to bardzo proste w użyciu urządzenia, które mogą przynieść wiele korzyści w postaci mniejszych rachunków za energię eklektyczną. Po pierwsze, programator należy włączyć do prądu, następnie połączyć z wybranym urządzeniem, ustawić czas, godzinę jego włączenia oraz wyłączenia. W ten sposób o ustalonej porze określone urządzenie zacznie lub przestanie działać. Przyda się nie tylko przy uprawach roślin, można wykorzystać go również przy okazji sterowania:

  • bojlerem grzejącym wodę (zwłaszcza jeśli w mieszkaniach wykorzystywany jest licznik),
  • oświetleniem w akwarium (to jeden z wymogów, aby w akwarium nie zaczęły pojawiać się glony),
  • lampą ogrodową (aby światło świeciło np. tylko wieczorem, a nie przez całą noc),
  • sprzętem AGD – pralką czy zmywarką.

Programatory najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdziesz zarówno programatory czasowe mechaniczne, jak i elektroniczne. Te pierwsze najczęściej ustawiane są za pomocą przycisków, drugie mają wbudowany układ elektroniczny, są nieco dokładniejsze. Ważne jest, aby przed zakupem zastanowić się, jaka ma być maksymalna moc obciążenia urządzenia sterowanego przy pomocy programatora. Warto również zwrócić uwagę, że oferowany przez nas sprzęt pozwala na bardzo dokładne określanie czasu włączania/wyłączania. Przy kupnie programatora warto również wziąć pod uwagę jego poziom bezpieczeństwa, szczególnie jeśli znajduje się w miejscu narażonym na uszkodzenia np. na zewnątrz. Należy sprawdzić, czy ma przyznane odpowiednie certyfikaty świadczące o dobrej szczelności i wytrzymałości obudowy. Asortyment w naszym sklepie odznacza się wysokim stopniem pyłoszczelności oraz wodoszczelności. Można je użytkować w bezpieczny sposób przez długi czas. To inwestycja na lata.

Programatory można w łatwy sposób zamówić za pośrednictwem strony internetowej, bez wychodzenia z domu. Dostarczymy przesyłkę pod wskazany adres. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół rozwieje wszelkie wątpliwości.

pixel