Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siatki elastyczne do namiotów uprawowych

( ilość produktów: 16 )

Ogrodnicy od lat ingerują w uprawy, aby wspomóc ich rozwój i hodować dorodne owoce, warzywa czy piękne kwiaty. W tym celu chętnie wykorzystywane są również siatki do namiotów trenowych. Wiele roślin ma właściwości pnące, co zapewnia im lepszy dostęp do światła słonecznego. W ogrodnictwie stosowanie specjalnej siatki przynosi wiele korzyści, pozwala zaoszczędzić miejsce, umożliwiając uprawę roślin bliżej siebie, otrzymując dzięki temu imponujące rezultaty. Rośliny uprawiane przy pomocy siatek mogą rosnąć w lepszej pozycji niż rośliny rozwijające się na gruncie bez żadnej ingerencji. Trenowanie często zwiększa też przepływ powietrza do roślin, jednocześnie zmniejszając problemy z pleśnią, innymi grzybami i chorobami, które rozwijają się w wilgotnych warunkach. Zapewnia również pewien stopień ochrony przed szkodnikami.

Struktura siatki do trenowania

Siatka do trenowania roślin jest bardzo prosta w montażu. To nośna konstrukcja pozwalająca roślinom rozwijać się w odpowiednim naturalny dla nich sposób. Siatki mogą mieć różne długości. W naszej ofercie znajdziesz wiele rozmiarów, zatem łatwo dopasujesz je do indywidualnych potrzeb. Można ustawić je również pod kątem, aby zmaksymalizować ilość światła słonecznego padającego na liście roślin. Jeśli planujesz zainstalować wiele tego typu produktów, umieść je tak, aby nie rzucały na siebie niepotrzebnego cienia. Pamiętaj również o odpowiednim zabezpieczeniu siatki. Delikatne rośliny szczególnie po deszczu, pełne owoców lub warzyw stają się ciężkie, zatem trzeba o nie zadbać, aby rozwijały się w odpowiedni sposób oraz nie były narażone na niekorzystne czynniki.

Korzyści z trenowania roślin

Trenowanie roślin może mieć duży wpływ na ostateczne plony. Poprzez maksymalizację wykorzystania dostępnego światła i zapewnienie, że wszystkie rośliny są na równym poziomie, osiągniesz lepszy rezultat. Powiększysz plony, pozwolisz okazom rosnąć jak najbardziej efektywnie. W naszej ofercie znajdziesz siatki elastyczne do namiotów trenowych w różnych rozmiarach, tak więc możesz wybrać takie, które będą odpowiednie dla Twoich upraw. Wszystkie zostały wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu zyskujesz pewność, że pod ciężarem roślin nie popękają i cała uprawa, pielęgnowana od miesięcy, zostanie zachowana. Dzięki zakupowi wysokojakościowych produktów oszczędzasz czas oraz pieniądze, ponieważ możesz wykorzystywać je przez długi czas do kolejnych upraw, aby zwiększać swoje polny i hodować zdrowsze, bardziej okazałe rośliny.

pixel