Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PROGRAMATORY / KONTROLERY / STEROWNIKI OGRODOWE

( ilość produktów: 61 )

Utrzymanie właściwego stopnia nawodnienia danej uprawy wiąże się z koniecznością zachowania systematyczności podlewania, wraz ze zużyciem określonej ilości wody. Na szczęście z pomocą przychodzą zaawansowane technologicznie urządzenia, które w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami, dbają o właściwe dozowanie wody. Przede wszystkim programator ogrodowy ustala dokładne odstępy godzinowe oraz zakres każdej aplikacji. Ewentualna obecność czujników w glebie pozwala na bieżąco informować o stopniu wilgotności i na tej podstawie planować dalsze działania. Trzeba podkreślić, że uprawy znajdujące się na wolnym powietrzu są przecież podatne na intensywność opadów. W związku z tym, czasem mogą nie potrzebować nawodnienia.

Programator ogrodowy dba o mikroklimat upraw

Połączenie skali niezbędnych zabiegów oraz systematyczna kontrola nad wieloma procesami, pozwalają na zautomatyzowanie niektórych obszarów uprawy roślin. Wszystko po to, by pasja nie przerodziła się w męczący i absorbujący obowiązek. Niezawodny sterownik ogrodowy charakteryzuje się poprawnością wskazań oraz umiejętnością aplikacji właściwej ilości wody czy substancji odżywczych. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi modele: cyfrowe G-Systems, programator nawadniania - PLANT!T Circular Water Timer czy kontroler atmosfery SUPERPRO. Pierwszy z nich to dość mocno zaawansowany komputer sterujący, który wyróżnia się mnogością dostępnych funkcji. Wyposażono go na przykład w automatyczne: włączanie nawilżacza, wentylacji, regulowanie obrotów czy uruchamianie nagrzewnicy. Pomimo dość wysokich kosztów nabywca może mieć pewność niezawodności eksploatacyjnej oraz łatwości obsługi. Bez zbędnych problemów przyswoi działanie tego sprzętu, a następnie przekaże mu istotną część dotychczasowych obowiązków. Taki zakup będzie miał swoje racjonalne uzasadnienie, podobnie jak dla pozostałych wersji lub dodatkowych akcesoriów.

Programator ogrodowy - i uprawa jest łatwiejsza!

Wydajny sterownik ogrodowy to również programator nawadniania - PLANT!T Circular Water Timer. Złożona nazwa sprzętu dotyczy także możliwości, jakie daje właśnie to urządzenie. Przede wszystkim chodzi o regularne sprawdzanie poszczególnych etapów wzrostu i rozwoju sadzonek. Są one narażone na pewne niebezpieczeństwa w postaci zanieczyszczeń lub błędów ludzkich. Ten produkt ogranicza zarówno prawdopodobieństwo ich zaistnienia, jak i też niweluje ewentualne negatywne skutki dla roślin. Do zakupu zachęca także atrakcyjna cena, która w zestawieniu z niezaprzeczalną jakością nie będzie dużym wydatkiem. Programator odpowiada za częstotliwość oraz skalę nawadniania, a przebiegają one wraz ze ścisłym wskazaniem zegara. Pozostałe walory sprzętu to między innymi: odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne, wytrzymały akumulator, przystosowanie do danego trybu pracy i niskie zużycie energii. I wreszcie, kontroler atmosfery SUPERPRO będący kompleksowym weryfikatorem wewnętrznego mikroklimatu. Sprawdza poziom: wilgotności, temperatury, dwutlenku węgla i naświetlenia. Atutem jest w jego przypadku możliwość wprowadzenia pożądanych ustawień konfiguracyjnych z opcją powiadomienia w przypadku przekroczenia wskazań. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również programatory czasowe.

pixel